Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
12 maja 2014

Będzie można głosować przez pełnomocnika

Jeszcze tylko do 15 maja można składać wnioski o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do europarlamentu.

Przez pełnomocnika będą mogły głosować osoby, które najpóźniej w dniu głosowania (czyli 25 maja) ukończą 75 lat oraz Ci, którzy posiadają orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności (w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego).

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 32 47 85 245 lub na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!