Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 maja 2014

Policja przebadała ponad 300 kierowców

Policja przebadała ponad 300 kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 13 maja jastrzębscy policjanci przeprowadzali wzmożone kontrole drogowe, które miały na celu przede wszystkim zatrzymanie nietrzeźwych kierujących.

W miniony wtorek policjanci przebadali ponad 300 kierujących. Wśród nich byli m.in. kierowcy busów, samochodów ciężarowych, jednośladów czy pojazdów specjalnych. Policjanci sprawdzali nie tylko czy kierowca jeździ na "podwójnym gazie" ale również to, czy nie zażywał środków odurzających i narkotyków.

Zatrzymano jednego kierowcę, który był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie promil alkoholu. Sprawą kierowcy zajmie się sąd. Grozi mu teraz utrata prawa jazdy oraz kara 2 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!