Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
15 maja 2014

Znamy już szczegóły Dni Jastrzębia 2014

Znamy już szczegóły Dni Jastrzębia 2014
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wiadomo już kto wystąpi podczas tegorocznych dni miasta. Gwiazdami dwóch dni będą T.Love oraz Monika Brodka. Tradycyjnie będzie też pokaz fajerwerków.

Dni Jastrzębia w tym roku odbędą się 14 i 15 czerwca na stadionie miejskim. Tradycyjnie rozpoczną się od pochodu mieszkańców, którzy przejdzie ulicami miasta na stadion. Koncerty o godzinie 16:30 rozpocznie zespół Happysad, później zagra Zakopower i na końcu T.Love. W między czasie pojawią się również motocykliście, policjanci oraz tancerze. Na koniec pierwszego dnia przygotowano pokaz fajerwerków.

Drugiego dnia impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 programem "Centrum uśmiechu" przygotowanym dla dzieci. Następnie zagra zespół Piersi. Publiczność zabawiać będzie kabaret Łowcy.B, którzy poprowadzą niedzielną imprezę. Na koniec wystąpi Monika Brodka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piersi, Łowcy.B i Brodka na zakończenie Piersi, Łowcy.B i Brodka na zakończenie

T.Love i fajerwerki. Pierwszy dzień Dni Jastrzębia T.Love i fajerwerki. Pierwszy dzień Dni Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Janocha09.06.2014 10:42

A ja panicznie boję się wdepnąć w psie gó..no i większość właścicieli się tym nie przejmuje. Odwracają tylko głowę jak ich strachliwy pupilek rżnie pod klombem kwiatów...

Gość18.05.2014 7:22

nikt nie rzesadza, niekóre zwierzęta panicznie się tego boją, może to doprowadzic nawet do ich śmierci.

yeti17.05.2014 21:04

Piwo trzeba było pić z kulturą, nie rozlewać na ludzi więc nie byłoby zakazu wnoszenia na trybuny. Sztuczne ognie - przesadzacie z tymi zwierzętami, ja się przejdę tylko na sam pokaz z dziećmi, niestety nie możemy w tym roku pojechać na przepiękny pokaz sztucznych ogni na Paradzie Smoków, gdzie nie ma tylu narzekaczy, tylko potężny tłum mieszkańców i turystów.

Gość - widz17.05.2014 15:02

Co na to organizatorzy ? Czy ugną się i odwołają głupią zabawę w fajerwerki, czy nadal dadzą zarobić znajomym, którzy oferują taką głupią usługę ?
Mnie nie bawi huk i rozbłyski na niebie. Widziałem to wiele razy i nigdy mnie nie zaciekawiło. Wtedy byłym w gęstym tłumie wychodzących, chcącym jak najszybciej opuścić stadion. Nie chcę straszenia zwierząt. Widziałem jak przerażony pies szalał na smyczy, bo właściciel wybrał się na spacer w niestosownym dla psa momencie. Ludzie wokół uciekali od tego psa bo był gotów rzucić się na każdego.

Gość17.05.2014 12:46

Straszenie zwierząt i wystrzeliwanie forsy jest idiotyczne, przecież to nie jest w dzisiejszych czasach żadna atrakcja, dzisiaj dla dzieci są kina 3D, 5D czy inne, tam mają efekty, potwory, co tam chcą, ognie sztuczne to były moze atrakcją ze 20 lat temu, teraz to marnowanie kasy i niepotrzebny stres dla zwierząt.
Urzędnicy "działają" jednak wg wymyślonego 20 lat planu - kapela rockowa, kapela pop, kabaret, ognie sztuczne, bo tak najprościej. A można byłoby przecież wymyślić coś innego od czasu do czasu.

Mieszkaniec17.05.2014 11:42

Protest przeciw petardom jest skierowany do organizatorów czyli do urzędu miasta. Oni, traktują jednak mieszkańców jak bydło którym należy pokazywać co jest dobre. Urzędnicy chcą kierować tak jak to było za czasów bandyckiego socjalizmu, kiedy to urzędnik miał zawsze rację. Urzędnicy chcieli by żeby do nich pisać pisma, które "wejdą na dziennik podawczy" , zostaną rozpatrzone, i odpowiedź typu ble, ble, ble nic nie odpowiadająca zostanie udzielona w stosownym czasie.
A ci, którzy nie chcą fajerwerków, nie chcą też pisać. Nie chcą się bawić w zabawy urzędnicze. Czy nie wystarcza głos na forum ogólnodostępnym? Urzędnicy też je czytają.

Czcigodny ze szczytu16.05.2014 13:49

Dla nie których nie ważny jest repertuar, byle piwo było. Lumpy nawet do teatru by z piwem poszły

Pokaż wszystkie opinie (27)