Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
15 maja 2014

Porwał 41-latka i groził mu pozbawieniem życia

Porwał 41-latka i groził mu pozbawieniem życia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek w ręce policjantów trafił 24-latek, który w marcu tego roku porwał 41-letniego jastrzębianina. Groził mu nożem, bo nie wywiązał się z umowy. Teraz porywaczowi grozi 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec marca. Do jednego z mieszkań na ulicy Pszczyńskiej wtargnął mężczyzna, który obezwładnił 41-letniego wujka swojej partnerki. Związał mu ręce, zakneblował usta i wrzucił do bagażnika samochodu. Po kilkugodzinnej podróży wyciągnął jastrzębianina z samochodu i doprowadził go do mieszkania w Krakowie, gdzie później trzymając nóż w ręku, groził mu pozbawieniem życia.

- Okazało się, że 41-letni jastrzębianin przebywał w mieszkaniu ciężarnej bratanicy i jej partnera, w zamian za co miał opiekować się nią oraz jej niespełna rocznym dzieckiem. Kiedy jednak para dowiedziała się, że mężczyzna oszukał ich twierdząc, że podjął nową pracę i wrócił do Jastrzębia, postanowiła siłą sprowadzić go do Krakowa - informuje policja.

24-letni porywacz trafił w ręce jastrzębskich kryminalnych i został objęty dozorem policyjnym. Przyznał się częściowo do zarzutów. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
bykus1516.05.2014 9:37

super news,gosciu pewnie z Wodzisławia

master15.05.2014 12:04

Że takie rzeczy dzieją się w jastrzębiu... jak z filmu

Gość15.05.2014 11:27

naoglądał się filmów sensacyjnych i myślał, że wielki z niego mafiozo.