Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 maja 2014

Porwał 41-latka i groził mu pozbawieniem życia

Porwał 41-latka i groził mu pozbawieniem życia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek w ręce policjantów trafił 24-latek, który w marcu tego roku porwał 41-letniego jastrzębianina. Groził mu nożem, bo nie wywiązał się z umowy. Teraz porywaczowi grozi 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec marca. Do jednego z mieszkań na ulicy Pszczyńskiej wtargnął mężczyzna, który obezwładnił 41-letniego wujka swojej partnerki. Związał mu ręce, zakneblował usta i wrzucił do bagażnika samochodu. Po kilkugodzinnej podróży wyciągnął jastrzębianina z samochodu i doprowadził go do mieszkania w Krakowie, gdzie później trzymając nóż w ręku, groził mu pozbawieniem życia.

- Okazało się, że 41-letni jastrzębianin przebywał w mieszkaniu ciężarnej bratanicy i jej partnera, w zamian za co miał opiekować się nią oraz jej niespełna rocznym dzieckiem. Kiedy jednak para dowiedziała się, że mężczyzna oszukał ich twierdząc, że podjął nową pracę i wrócił do Jastrzębia, postanowiła siłą sprowadzić go do Krakowa - informuje policja.

24-letni porywacz trafił w ręce jastrzębskich kryminalnych i został objęty dozorem policyjnym. Przyznał się częściowo do zarzutów. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
bykus1516.05.2014 9:37

super news,gosciu pewnie z Wodzisławia

master15.05.2014 12:04

Że takie rzeczy dzieją się w jastrzębiu... jak z filmu

Gość15.05.2014 11:27

naoglądał się filmów sensacyjnych i myślał, że wielki z niego mafiozo.