Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 maja 2014

Pszczyńska: Wypadek z udziałem trzech samochodów

Pszczyńska: Wypadek z udziałem trzech samochodów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

14 maja na ulicy Pszczyńskiej doszło do wypadku, w którym brały udział trzy samochody. Rannych zostało dwóch kierowców, którzy z ogólnymi obrażeniami cała trafili do szpitala.

Wypadek miał miejsce około godziny 15:30 na ulicy Pszczyńskiej. Według relacji świadków ustalono, że jadący w kierunku centrum miasta 31-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w renault, po czym zderzył się czołowo z citroenem. Siła była tak duża, że samochód obrócił się wokół własnej osi i wjechał do rowu.

- Na skutek wypadku ranny został 31-letni jastrzębianin oraz 25-letni mieszkaniec Zabrza, który kierował citroenem. Obaj mężczyźni z ogólnymi potłuczeniami ciała trafili do szpitala, jednak młodszy z nich zaraz po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu - informuje policja.

Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu były trzeźwe.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!