Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
15 maja 2014

Nowy zawodnik w Jastrzębskim Węglu

Nowy zawodnik w Jastrzębskim Węglu
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

W przyszłym sezonie w barwach Jastrzębskiego Węgla zagra niemiecki przyjmujący, Denis Kaliberda. 24-latek to czołowy gracz ligi włoskiej.

Daniel Kaliberda to 24-letni przyjmujący z Niemiec. Jego rodzimym klubem jest SCC Berlin, później grał w VC Olimpia Berlin, aż trafił do Włoch, do Tonno Callipo Vibo Valentia. W minionym sezonie reprezentował barwy Copra Elior Piacenza. Jest zdobywcą Pucharu Niemiec oraz Pucharu Włoch.

- Trafiam do świetnego klubu. Dzięki temu, że związałem się kontraktem z Jastrzębskim Węglem otwiera się przede mną wielka szansa na osiąganie bardzo dobrych wyników. Cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu. Wiem, jak ważnym sportem jest w Polsce siatkówka. Super, że będzie dane mi w tym uczestniczyć - mówi Denis Kaliberda. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
do obiektywny28.05.2014 17:05

reklama reklama ale to ja jako górnik scianowy urabiam wegiel kombajnem i to dzieki mnie jest ta kasa więc mi tu nie piernicz zgrywusie jeden bo nie wiesz nic o górnictwie wez klaskacz i na hale do tego sie nadajesz !

ksg25.05.2014 20:50

Kasa na nich idzie a wyników nie ma.

Obiektywny19.05.2014 22:54

RYLU!!! Nie twoich pieniędzy, tylko pieniędzy spólki! Pamiętaj o tym! TO NIE TWOJE ! Ty swoje co miesiąc wydajesz na własne zachcianki. A skoro pracujesz w JSW, to zaranbiasz dużo więcej niż przeciętny obywatel tego wspaniałegon kraju i grzechem byłoby narzekać! Więc idź i podziękuj Panu Bogu , że masz tę wspaniałą pracę i dzięki niej ty i twoja rodzina możecie pozwolić sobie na to , czego inni muszą sobie odmawiać ! A Zagórowski inwestuje w reklamę. I dobrze! Bo Jastrzębski Węgiel jest naszą najlepszą reklamą! A chłopcy są fantastyczni! W tym sezonie dojdziemy jeszcze wyżej!!!

Kibol z szałasu17.05.2014 3:09

Bydzie złoto w tym syzoni jo w to wierza i pryzys tyż.

Cleo16.05.2014 17:08

Drugi budżet w lidze?! No to chyba zakończymy tę dyskusję, bo nie ma ona nie ma sensu z Tobą.


Dla fanów jakby ktoś nie wiedział - mamy 4 budżet. Resovia ma najwyższy, później Skra i minimalnie ZAKSA większy.

Gość16.05.2014 13:20

Skra i ZAKSA mają większe budzety.

Do cleo pupelo czy jak jej tam16.05.2014 11:51

Mamy 2 najwyższy budżet w lidze.

Pokaż wszystkie opinie (16)