Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 maja 2014

Wpakowała męża w kłopoty, przez narkotyki

Wpakowała męża w kłopoty, przez narkotyki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia aresztowali 38-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Wydawała go żona, bo zauważyła, że narkotyki wypadły mu z kieszeni od spodni.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek na osiedlu Przyjaźń. 38-latka zauważyła jak z kieszeni spodni jej męża wypadły woreczki z podejrzaną substancją.

- Zaniepokojona tym, że mogą to być narkotyki, postanowiła o wszystkim powiadomić policjantów. Przekazaną przez jastrzębiankę substancją okazała się marihuana - informuje policja.

Jej mąż trafił do aresztu. 38-letni jastrzębianin może trafić teraz do więzienia na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych Nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
annaaanaa20.05.2014 22:02

Ludzie ja niewiem jakimi kategoriami myslicie... Może facet cos bral a żona nie byla z nim szczesliwa z tego wlasnie powodu. Nie wiecie wlasciwie nic ale oczywiscie żona konfident itp. Może ja skrzywdził. Powodzenia w takim myśleniu. Lepiej zeby ktos sie zacpal na śmierć nie ? Albo byl dilerem bo to teraz takie modne...

typ20.05.2014 21:48

Zamiast obrazka z napisem POLICJA powinno być MILICJA !!

Gość19.05.2014 8:18

gość nawet społeczniaka od społecznika nie umie rozróżnić...

Gość18.05.2014 21:52

ACAB-1962, dlaczego nienawidzisz społeczników? Że ktoś coś robi za darmo to źle, *****? Sprzedawczyków to tak, ale społeczników nienawidziź, to durnota i dziecinada.

pajdo18.05.2014 18:17

Niech będzie połamany w lesie, ten co kiedykolwiek doniesie!!!

ev18.05.2014 13:56

co w niej mądrego? Wyszłą za mąż za trawkarza, a jak miałą faceta dość to mu podłożyła świnie. Oby została kiedyś wasza żoną.

ACAB-196218.05.2014 12:06

Zapewne wszyscy bliscy tej kobiety siedzą już w więzieniach. Sąsiedzi też zakablowani za byle co. Nienawidzę sprzedawczyków, społeczniaków, kapusiów i konfidentów.

Pokaż wszystkie opinie (16)