Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
16 maja 2014

Wpakowała męża w kłopoty, przez narkotyki

Wpakowała męża w kłopoty, przez narkotyki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia aresztowali 38-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Wydawała go żona, bo zauważyła, że narkotyki wypadły mu z kieszeni od spodni.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek na osiedlu Przyjaźń. 38-latka zauważyła jak z kieszeni spodni jej męża wypadły woreczki z podejrzaną substancją.

- Zaniepokojona tym, że mogą to być narkotyki, postanowiła o wszystkim powiadomić policjantów. Przekazaną przez jastrzębiankę substancją okazała się marihuana - informuje policja.

Jej mąż trafił do aresztu. 38-letni jastrzębianin może trafić teraz do więzienia na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną

Zatrzymano pseudokibica z narkotykami Zatrzymano pseudokibica z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
annaaanaa20.05.2014 22:02

Ludzie ja niewiem jakimi kategoriami myslicie... Może facet cos bral a żona nie byla z nim szczesliwa z tego wlasnie powodu. Nie wiecie wlasciwie nic ale oczywiscie żona konfident itp. Może ja skrzywdził. Powodzenia w takim myśleniu. Lepiej zeby ktos sie zacpal na śmierć nie ? Albo byl dilerem bo to teraz takie modne...

typ20.05.2014 21:48

Zamiast obrazka z napisem POLICJA powinno być MILICJA !!

Gość19.05.2014 8:18

gość nawet społeczniaka od społecznika nie umie rozróżnić...

Gość18.05.2014 21:52

ACAB-1962, dlaczego nienawidzisz społeczników? Że ktoś coś robi za darmo to źle, *****? Sprzedawczyków to tak, ale społeczników nienawidziź, to durnota i dziecinada.

pajdo18.05.2014 18:17

Niech będzie połamany w lesie, ten co kiedykolwiek doniesie!!!

ev18.05.2014 13:56

co w niej mądrego? Wyszłą za mąż za trawkarza, a jak miałą faceta dość to mu podłożyła świnie. Oby została kiedyś wasza żoną.

ACAB-196218.05.2014 12:06

Zapewne wszyscy bliscy tej kobiety siedzą już w więzieniach. Sąsiedzi też zakablowani za byle co. Nienawidzę sprzedawczyków, społeczniaków, kapusiów i konfidentów.

Pokaż wszystkie opinie (16)