Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 maja 2014

Napadł na sklep. Zdradził go sposób chodzenia

Napadł na sklep. Zdradził go sposób chodzenia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek, na ulicy 1 Maja doszło do napadu na sklep. Napastnik ukradł z kasy 900 zł. Policjanci złapali go chwilę po zdarzeniu.

Napad miał miejsce 16 maja. Do sklepu wszedł 30-letni mężczyzna, który zagroził ekspedientce użyciem broni, którą miał trzymać za plecami. Zażądał wydania pieniędzy, jednak kobieta odmówiła.

- Zdesperowany mężczyzna sam wszedł za ladę sklepową i odpychając ekspedientkę, zabrał z kasy pieniądze w kwocie około 900 złotych. Kobieta zachowała "zimną krew" i powiadomiła oficera dyżurnego o zaistniałym zdarzeniu - informuje policja.

Na miejsce zdarzenia udali się policjanci. Pomocny był monitoring miejski, który zarejestrował zdarzenie i pozwolił ustalić w którym kierunku oddalił się sprawca. Ustalono rysopis sprawcy oraz zwrócono uwagę na jego nietypowy sposób chodzenia. To pozwolił policjantom szybko zidentyfikować mężczyznę. Ze względu na to, że 30-latek był już karany grozi mu 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
asd20.05.2014 0:49

"Zażądał wydania pieniędzy, jednak kobieta odmówiła"
Albo bardzo głupia albo bardzo dużo tam zarabiają

liberalizm20.05.2014 0:09

Towarzysz Balcerowicz gdy wystąpił z PZPR to mówił, że wolny rynek będzie decydował o wszystkim no i decyduje, nie ma co się obruszać - jeśli facet nie ma kasy to napada na sklep, proste, musi coś żreć.

Gość19.05.2014 21:02

ostatnio napad z nożem w żabce na wlkp coraz częściej biorą i napadają na sklepy

Gość19.05.2014 18:55

gdyby nie chlanie i ćpanie, to biedy by nie było. popatrzcie na co idzie kasa z MOPSU, jakie libacje wtedy się odbywają.

Eliza19.05.2014 18:08

Tak to jest w tym kraju że ludzie kradną,licząc się z tym że pójdą do więzienia gdzie będą mieli darmowy nocleg i dobre jedzenie...A wszystko to sponsorujemy MY podatnicy.

PePe19.05.2014 17:44

oczywiście że to wina Tuska, przecież przed jego rządami nigdy nie słyszałem o żadnym napadzie w jastrzębiu

Gienek19.05.2014 17:09

Kraina Tuska mlekiem i miodem płynąca.