Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
19 maja 2014

Pierwszy trening hokeistów z nowym trenerem

Pierwszy trening hokeistów z nowym trenerem
fot. JKH

W poniedziałek 19 maja, hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli już treningi do przyszłego sezonu z nowym trenerem, Robertem Kalaberem.

Pierwszy trening odbył się na hali i siłowni. Zajęcia trwały półtorej godziny i były intensywne. Po południu hokeiści udali się na drugi trening, na bieżnię, gdzie odbyły się ćwiczenia siły biegowej.

- Trener najpierw się z nami przywitał, a później powiedział, czego od nas oczekuje. Zdradził też, jak będą wyglądały najbliższe dni i przygotowania do nowego sezonu - powiedział Łukasz Nalewajka, napastnik naszego zespołu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
tomo20.05.2014 9:56

Imponujące.