Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 maja 2014

Chcieli wykopać kabel energetyczny

W sobotnie przedpołudnie dwójka mężczyzn próbowała wykopać kabel energetyczny z ziemi. Złodzieje wpadli na gorącym uczynku.

Zdarzenie miało miejsce 17 maja na ulicy Biadoszek. Dwój mężczyzn wykopywało z ziemi kabel. To zwróciło uwagę ochroniarzy pobliskiej firmy, którzy poinformowali o tym zdarzeniu strażników miejskich.

- Mężczyźni zdążyli już wykopać kilkunastometrowy rów i częściowo pozbawić izolacji wystające z ziemi kable. Przy sprawcach znaleziono sprzęt (nożyce do cięcia prętów, łopaty), którym posłużyli się w celu dokonania kradzieży - informuje Straż Miejska.

Sprawę przekazano policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!