Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 maja 2014

Leszek Miller odwiedził Jastrzębie-Zdrój

  • Leszek Miller odwiedził Jastrzębie-Zdrój
  • Leszek Miller odwiedził Jastrzębie-Zdrój
  • Leszek Miller odwiedził Jastrzębie-Zdrój
  • Leszek Miller odwiedził Jastrzębie-Zdrój
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę 21 maja do naszego miasta przyjechał lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszek Miller. "Czerwony autobus" przyjechał do Jastrzębia przed południem.

Leszek Miller najpierw spotkał się z mieszkańcami i działaczami SLD na parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury. Pretekstem do spotkania było wparcie i promocja śląskich kandydatów lewicy do eurowyborów. Przypomnijmy, że z kandydatem z ramienia SLD z naszego miasta jest Marian Jarosz, który aktualnie jest Radnym Sejmiku Województwa Śląskiego.

Jak powiedział lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, liczy na to, że lewica wygra wybory do europarlamentu w całej Unii Europejskiej.

Później Leszek Miller odwiedził budowę szybu w Bziu, a także zjadł obiad z górnikami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja

J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej" J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Propaganda Oszustów24.05.2014 13:43

Lewactwo ma na koncie miliony ludzkich istnień, brak sumienia i brak honoru.
Nigdy nie zrozumiem, skąd biorą się ludzie popierający Milera, Tuska czy Gwałcikota.
Pozdrawiam.

smerf12523.05.2014 20:23

Ile można słuchać te same bajki? Dorośnijmy w końcu!!!! Wyjdźcie z okopu, karabin wyrzućcie w krzaki i walczcie o POLSKĘ!!!!!!!!! nie o interesy ludzi prostujących banany i robienie z marchewki owocu

prof.Ryszard Dąb-Rozwadowski23.05.2014 10:41

Polacy jednoczmy się przeciwko tej lewackiej i czerwonej hołocie, która nas podzieliła i ograbiła.

sjz22.05.2014 22:16

Same stare dziadki i jeszcze rwia się do rządów. - pseudofachowcy! Czy lślą, że górnicy sa tacy durni? Mamy w radzie miastta trzech chłoptasiów z SLD i pragniemy żeby w kolejnej kadencji nie było żadnego!

Olek22.05.2014 20:26

Od 1989 roku (gdy zostaliśmy sprzedani przy okrągłym stole i Magdalence) w polityce te same buzie jak to się dzieje, czyżby byli tacy dobrzy, a może zrobili coś dla nas dobrego ? Nie. Po prostu systematycznie nas oszukują i okradają przy pomocy propagandy i manipulacji poprzez zaprzyjaźnione media ! Zaciskamy pasa w imię lepszego jutra dla nas i dla naszych dzieci, a teraz zaciska nam się go jeszcze bardziej z powodu kryzysu jednocześnie ratując portfele krwiopijcom-bankierom, którzy właśnie spowodowali i są odpowiedzialni za ten kryzys. Nie mam zamiaru głosować na "MNIEJSZE ZŁO", na tych politycznych kacyków, którzy nas tylko dzielą. Jedyne co im wychodzi to ogłupianie społeczeństwa, a obecna tragiczna sytuacja Polski i Polaków to efekt ich wieloletnich, destrukcyjnych i antypolskich dokonań. Uważam iż jedyną drogą powrotu do normalności to oddanie głosu na Janusza Korwin-Mikkego [Nowa Prawica], który nie chce zmienić świń przy korycie, tylko zlikwidować koryto.Do tej pory Polacy byli okradani i wierzyli w bajki opowiadane na przemian przez PiS, PO, PSL i SLD, zmieniają się nazwy partii, a ryje umoczone w korycie ciągle są te same (byleby utrzymać socjalizm). Zrozumcie wreszcie, że nasze obecne "elyty" polityczne to w większości dyletanci, których celem jest chęć wzbogacenia się kosztem innych nawet "idąc po trupach". Siedzą w polityce, bo to łatwy kawałek chleba i zero odpowiedzialności za swoje działania, gdyż świadomie prawo tworzą pod siebie aby móc kraść w białych rękawiczkach i mieć pewność bezkarności. Zagłosujmy na partię Janusza Korwin-Mikkego, wierzę że to dla Polski i Polaków jedyny ratunek i możliwość rozliczenia złodziei i oszustów.

gosc22.05.2014 17:29

Komuch

Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój22.05.2014 13:56

A na drzewach,
zamiast liści,
będą wisieć..... :)

Pokaż wszystkie opinie (21)