Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 maja 2014

Trwa łatanie dziur w całym mieście

Trwa łatanie dziur w całym mieścieNa ulicy Północnej droga jest już wyremontowana
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dobra pogoda sprzyja remontom. Od pewnego czasu, w naszym mieście również na drogach można spotkać robotników łatających dziury.

Remonty cząstkowe dróg wykonywane są systematycznie. Prace zostały już przeprowadzone m.in. na ulicy Cieszyńskiej, Opolskiej, Warszawskiej, Klubowej czy Północnej. Po ukończeniu remontów, robotnicy przeniosą się na aleję Piłsudskiego.

Łączna kwota przeznaczona na remonty cząstkowe to 1,9 milion złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg

Prace remontowe w mieście dobiegają końca Prace remontowe w mieście dobiegają końca

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
WC25.05.2014 21:33

Łata to znak firmowy Jastrzębia- Zdroju 0 przy wjazdach są tablice "miasto monitorowane", a dlaczego nie ma tablic "maisto połatane"?????

...24.05.2014 8:22

A mi Capki do dzisiaj nie załatali !!! 7 lat czekam i ciągle ta sama bajka- na wiosnę hahaha

może23.05.2014 21:05

Zmowa, układ, ciotki, wujki i inni może to podlega pod jakiś paragraf? Wiecznie jedno i to samo, te same dziury, ulice i wykonawcy. Brak gwarancji na wykonane roboty, odpowiedzialności finansowej i każdej innej. Kiedy są wybory?

...?23.05.2014 12:33

Na północnej powinno powstać Muzeum Łaty.

Gość23.05.2014 7:03

Cran, gdyby położono nowy asfalt to wykonawca musiałby udzielić gwarancji, coroczne łatanie powoduje, że są zlecenia, a nikt nie odpowiada za jakość robót. Nie wierzę, że nagminne wyrzucanie pieniędzy w błoto, spowodowane jest tylko nieudolnością urzędników. Ciekawy jest również brak rzetelnych odbiorów technicznych.

oreł23.05.2014 3:22

nowy asfalt przysługuje tylko bziokom !

cran22.05.2014 15:44

a nie było by łatwiej i prościej położyć na ul.północnej nowego asfaltu..?Po co co roku robić to samo...?Chyba że firma remontująca to jest od NASZEGO KOCHANEGO PREZYDENTA

Pokaż wszystkie opinie (10)