Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 maja 2014

Z dwoma promilami wiózł syna samochodem

Z dwoma promilami wiózł syna samochodem
fot. Marta Bulejak

W ręce jastrzębskich policjantów wpadł 52-latek, który prowadził samochód mając w organizmie 2 promile. Razem z nim jechał jego 10-letni syn.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na ulicy Pszczyńskiej. Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli kierowce volkswagena. Podczas legitymowania mężczyzna sprawiał wrażenie nietrzeźwego. Po przebadaniu go alkomatem, okazało się, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

- Bulwersujący pozostaje jednak nie tylko sam fakt prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, ale i to, że mężczyzna zdecydował się wieźć w takim stanie swojego 10-letniego syna. O braku odpowiedzialności jastrzębianina świadczy również to, że dziecko przewożone było na przednim siedzeniu bez wymaganego fotelika - tłumaczy policja.

Nieodpowiedzialnemu ojcu, grozi teraz dwuletni pobyt w więzieniu. O jego losie zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość29.05.2014 10:05

A co sądzić o policjantach, którzy podczas interwencji w dniu 28 maja na ul. Wielkopolskiej, przed godz. 22 , w trakcie cofania uderzyli w srebrną Skodę Fabia i odjechali?

Gość27.05.2014 20:02

Mógł lepiej dać prowadzić synowi. Na jedno by wyszło.