Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 maja 2014

Potrącenie 5-latki na ulicy Rybnickiej

Potrącenie 5-latki na ulicy Rybnickiej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek na ulicy Rybnickiej doszło do potrącenia 5-letniego dziecka. Dziewczynka trafiła do szpitala z urazem nogi.

Zdarzenie miało miejsce 26 maja przed godziną 17:00 na parkingu jednego z supermarketów przy ulicy Rybnickiej. Świadkiem zdarzenia był policjant po służbie, który zrelacjonował sytuację kolegom z pracy.

5-letnia dziewczynka, która przyjechała z rodzicami do sklepu, miała wybiec zza zaparkowanego samochodu i wpadła pod nadjeżdżające renault. Kierująca nim 33-latka była trzeźwa. W skutek potrącenia dziewczynka doznała urazu nogi i trafiła do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość29.05.2014 10:05

A co sądzić o policjantach, którzy podczas interwencji w dniu 28 maja na ul. Wielkopolskiej, przed godz. 22 , w trakcie cofania uderzyli w srebrną Skodę Fabia i odjechali?