Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
28 maja 2014

Jastrzębski szpital z Nagrodą Jakości

Jastrzębski szpital z Nagrodą Jakości
fot. WSS nr 2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzymał nagrodę konkursu "Śląska Nagroda Jakości" w kategorii organizacji publicznych. Ex aequo laureatem w tej samej kategorii został szpital z Sosnowca.

Szpital otrzymał wyróżnienie za "za konsekwentną realizację strategii nastawionej na spełnienie oczekiwań wszystkich interesariuszy ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb pacjentów".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość29.05.2014 21:36

Wierzcie lub nie, ale w porównaniu ze służbą zdrowia w niektórych "państwach zachodnich" u nas jest naprawdę dobrze:) może i są kolejki, ale przynajmniej człowieka nie leczy się tylko lekami przeciwbólowymi...

lolo29.05.2014 12:13

kpina

....29.05.2014 7:51

dobry żart!!!

julia28.05.2014 22:38

brawo pani Grażyno.