Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
28 maja 2014

Jastrzębski szpital z Nagrodą Jakości

Jastrzębski szpital z Nagrodą Jakości
fot. WSS nr 2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzymał nagrodę konkursu "Śląska Nagroda Jakości" w kategorii organizacji publicznych. Ex aequo laureatem w tej samej kategorii został szpital z Sosnowca.

Szpital otrzymał wyróżnienie za "za konsekwentną realizację strategii nastawionej na spełnienie oczekiwań wszystkich interesariuszy ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb pacjentów".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość29.05.2014 21:36

Wierzcie lub nie, ale w porównaniu ze służbą zdrowia w niektórych "państwach zachodnich" u nas jest naprawdę dobrze:) może i są kolejki, ale przynajmniej człowieka nie leczy się tylko lekami przeciwbólowymi...

lolo29.05.2014 12:13

kpina

....29.05.2014 7:51

dobry żart!!!

julia28.05.2014 22:38

brawo pani Grażyno.