Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 maja 2014

Biesiada na klatce schodowej z finałem w sądzie

Biesiada na klatce schodowej z finałem w sądzie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną środę na osiedlu Przyjaźń grupa znajomych urządziła sobie alkoholową biesiadę. Wśród nich była 15-latka, która miała w organizmie prawie promil alkoholu.

28 maja przed północą na osiedlu Przyjaźń interweniowali policjanci. Na klatce jednego z bloków grupka osób piła alkohol i zakłócała porządek publiczny.

- W związku ze spożywaniem napoi wyskokowych oraz zaśmiecanie, 22-latek oraz jego o 6 lat starszy kolega zostali ukarani mandatami karnymi. Zupełnie inaczej potoczyły się losy towarzyszącej im dziewczyny, która zdecydowanie za wcześnie zaczęła obcować z używkami - informuje policja.

15-latka miała w organizmie prawie promil alkoholu. Jej sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny. Dziewczyna trafiła pod opiekę matki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość01.06.2014 11:27

Gościu z31 maja 10.59, kamery są nie po to, żeby zwiększyć bezpieczeństwo, tylko po to, żeby dać zarobić znajomym firmom. Dziwnym trafem ci, którzy tak popierali montaż kamer uwielbiają podglądać sąsiadów, ale nie widzą co wyprawiają ich dzieci.

Do 31.05.2014 10:5901.06.2014 8:18

Gościu, wiadomo, że w tym mieście są lepsi i gorsi przestępcy. Są układy i są byli mundurowi w rodzinach.

Gość01.06.2014 8:16

Straż Miejska odwiozła też na Wielkopolską ćpuna, jeszcze sobie piątki przybijali. Inni naiwni płacą za taksówki lub kupują bilet na autobus.

Gość31.05.2014 10:59

ludzie coś mówią o nożownikach, kolizjach wozów policyjnych... no i po co w mieście te g..niane kamery? a jeszcze chcecie ich więcej...

Gość31.05.2014 8:46

A co z zatrzymaniem na Wielkopolskiej, znowu sprawa się rozmyła? Komendant już wie, że w trakcie interwencji policjanci stuknęli srebrną Skodę i odjechali? Sprawa z tego samego dnia wieczorem.

Hanys30.05.2014 20:32

Normalne w Jastrzebiu, przeciez tu mieszka sama patologia. Jastrzebie bylo stworzone jako typowa noclegownia taki WULEC

..30.05.2014 17:25

ej, polucjanty, a jak tam nożownik, macie go??????? buhahahahahahaha

Pokaż wszystkie opinie (10)