Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 maja 2014

Zatko nie zagra w JKH. Odchodzi do Sanoka

Zatko nie zagra w JKH. Odchodzi do Sanoka
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Miroslav Zatko nie będzie reprezentował barwa JKH GKS Jastrzębie w kolejnym sezonie. Słowak zagra w Ciarko PBS Bank KH Sanok, w klubie, w którym debiutował w polskiej lidze.

30-letni obrońca grał w JKH GKS Jastrzębie w dwóch poprzednich sezonach. Z drużyną z Jastrzębia zdobył srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski oraz Puchar Polski.

Jak się dowiedzieliśmy, jastrzębski klub był zainteresowany przedłużeniem kontraktu ze Słowakiem, ale ten wybrał korzystniejszą ofertę drużyny z Sanoka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!