Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
1 czerwca 2014

Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę

Jastrzębianie na podium biegu na ŚleżęZdjęcie archiwalne
fot. Montrail Team

31 maja w miejscowości Sobótka odbył się 21. Bieg na Ślężę. W biegu startowali jastrzębianie - Dagmara Dziuk, Damian Zawierucha i Dominik Ząbczyński.

Bieg był Mistrzostwami Polski w Biegu Górskim na Krótkim Dystansie. Ukończyło go blisko 500 zawodników, którzy mieli do pokonana dystans pięciu kilometrów.

Jastrzębianie uplasowali się na wysokich miejscach w swoich kategoriach wiekowych. Dagmara Dziuk w kategorii open kobiet zajęła 6. miejsce, a w swojej kategorii (M20) wiekowej 2. miejsce. Również srebro w swojej kategorii wiekowej (M40) zdobył Dominik Ząbczyński (23. w open mężczyzn). Trasę najszybciej z jastrzębian przebiegł Damian Zawierucha, który upasował się na 17. miejscu w kategorii open oraz na 7. w kategorii M30. Karolina Zoremba z Klubu Biegacza MOSiR zajęła 34. miejsce w kategorii open kobiet oraz 2. miejsce w kategorie wiekowej K17.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość02.06.2014 8:31

Startowała jeszcze Karolina Zoremba ( na wynikach Loremba - pomyłka organizatorów ) 2 miejsce w kategorii K 17

Kuba8001.06.2014 15:43

Gratulacje !