Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
3 czerwca 2014

29-latek prowadził pod wpływem narkotyków

29-latek prowadził pod wpływem narkotyków
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek policjanci z drogówki zatrzymali 29-latka, który prowadził pojazd pod wpływem narkotyków. Zdradził go podejrzany styl jazdy.

Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Według świadka, mężczyzna jechał całą szerokością drogi, przez co stwarzał realne zagrożenie w ruchu. Kierowca został zatrzymany na ulicy Wyzwolenia.

- Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, jednak w związku z podejrzeniem, że mógł prowadzić samochód pod wpływem narkotyków, pobrano mu krew. Jeżeli przypuszczenia policjantów potwierdzą się, 29-latkowi grożą 2 lata więzienia - informuje policja.

Okazało się, że 29-letni wodzisławianin w przeszłości miał już styczność z z narkotykami i został wcześniej skazany na ponad 2 lata więzienia. Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie pozostanie do czasu odbycia kary.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kuna03.06.2014 22:25

SWD i wszystko jasne...