Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
3 czerwca 2014

29-latek prowadził pod wpływem narkotyków

29-latek prowadził pod wpływem narkotyków
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek policjanci z drogówki zatrzymali 29-latka, który prowadził pojazd pod wpływem narkotyków. Zdradził go podejrzany styl jazdy.

Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Według świadka, mężczyzna jechał całą szerokością drogi, przez co stwarzał realne zagrożenie w ruchu. Kierowca został zatrzymany na ulicy Wyzwolenia.

- Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, jednak w związku z podejrzeniem, że mógł prowadzić samochód pod wpływem narkotyków, pobrano mu krew. Jeżeli przypuszczenia policjantów potwierdzą się, 29-latkowi grożą 2 lata więzienia - informuje policja.

Okazało się, że 29-letni wodzisławianin w przeszłości miał już styczność z z narkotykami i został wcześniej skazany na ponad 2 lata więzienia. Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie pozostanie do czasu odbycia kary.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kuna03.06.2014 22:25

SWD i wszystko jasne...