Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 czerwca 2014

20-latek znaleziony w Świętokrzyskim

20-latek znaleziony w Świętokrzyskim
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pod koniec maja policja ogłosiła poszukiwania za 20-letnim jastrzębianinem. Jerzy Łukaszczuk znalazł się na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

Jastrzębianin wyszedł z domu 27 maja zostawiając list pożegnalny. Po siedmiu dniach nieobecności został znaleziony na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowowego.

- Przełom nastąpił 2 czerwca wieczorem, kiedy to stróże prawa odnaleźli pozostawiony na terenie kompleksu leśnego pojazd, którym podróżował jastrzębianin - informuje policja.

Kilkudziesięciu świętokrzyskich policjantów oraz funkcjonariuszy straży pożarnej z wyszkolonymi psami przeczesywali las. Po kilku godzinach jastrzębianin został znaleziony. Trafił do miejscowego szpitala. Jego życia i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
julka10.06.2014 0:20

ok. w takim razie rodzina szukała go słusznie. i chłopaka od razu do rybnika na oddział psychiatryczny. bo nikomu normalnemu takie mysli do głowy nie przychodzą.

SLK08.06.2014 17:15

Durnie on zostawił list że chcę Sobie robić krzywdę chłopak nie miał problemów z narkotykami ani alkoholem czy nadal uważacie to bezpodstawne skoro chłopaczyna napisał że zrobi Sobie krzywde ?

Do turysta05.06.2014 8:54

Ok,tylko dasz na piwko i da się załatwić.

turysta04.06.2014 23:31

hej, uwaga, uwaga, wyjeżdżam w góry jutro z rana, poproszę o zgłoszenie mojego zaginięcia, zebym nie musiał płacić za bilet powrotny. Pozdro.

PRAWDA04.06.2014 23:26

Dokładnie - nigdy nie wiesz co cię spotka, wstajesz rano i tak naprawdę nie wiesz czy pojedziesz dziś w Góry Świętokrzyskie czy nie pojedziesz, tego nie wie nikt. Równie dobrze możesz pojechać n.p. do Pawłowic albo do Zebrzydowic. Ja gdy się budzę rano to nie mam zielonego pojęcia czy pojadę w kieleckie czy nie - NIGDY NIE WIESZ CO CIĘ SPOTKA.

Gość04.06.2014 23:04

Do jastrzębiak jak będziesz pracował to to możesz powiedzieć że to idzie z podatków podatnika,ale ty jesteś nierób więc zamknij .........

Gość04.06.2014 22:30

Do Karolka tu Kxj zgadzam się z tobą jesteś super

Pokaż wszystkie opinie (21)