Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 czerwca 2014

56-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

56-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadł 56-letni jastrzębianin, który próbował zabić swoją konkubinę. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz oczekuje na proces.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend w jednym z bloków socjalnych w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas kłótni 56-latek wziął nóż kuchenny i zaatakował nim 38-letnią konkubinę. Ranił ją w szyję i klatkę piersiową. Ranną kobietę do szpitala zabrała karetka pogotowia. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, jednak niedługo później został schwytany przez policjantów.

- Mężczyzna był kompletnie pijany. Po wytrzeźwieniu przedstawiony mu został zarzut usiłowania zabójstwa, do popełnienia którego się przyznał. 56-latek był w przeszłości wielokrotnie karany, także za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu - informuje policja.

Jastrzębianin znajduje się teraz w tymczasowym areszcie, gdzie spędzi 3 miesiące. Będzie tam oczekiwał na proces. Grozi mu nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
merfi07.06.2014 15:54

Każdy sędzia który go wypuści z więzienia jest współwinnym następnych zbrodni takiego zwyrodnialca. Wielu sędziów jak widać do tej pory nie podołało sytuacji...

jaaaaaaaaaa05.06.2014 21:17

dziwna baba, że się takim zachwycała

Gość05.06.2014 8:35

Jastrzębiak, przecież to najwartościowsi obywatele, szybko się rozmnażają, odprowadzają sporo środków z akcyzy do budżetu państwa. To nie to co te patologiczne rodziny z jednym dzieckiem, które tylko pracują, zapewniają rozwój dziecku i nie spożywają napojów rozweselających.

cukiero04.06.2014 23:21

ale cieszy mnie to, ze nie żażywał narkotyków, to bardzo dobrze, alkohol jest legalny, więc trzymam kciuki za tego młodzieńca.

jastrzębiak04.06.2014 15:32

do kamieniołomów z takimi alkoholikami na garnuszku państwa niech zarobią na zasiłek !!!

Gość04.06.2014 13:18

Wypłacali zasiłki alkoholowe?

Gość04.06.2014 12:29

dalej niech MOPS wypłaca kasę pijakom..

Pokaż wszystkie opinie (8)