Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
4 czerwca 2014

56-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

56-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadł 56-letni jastrzębianin, który próbował zabić swoją konkubinę. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz oczekuje na proces.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend w jednym z bloków socjalnych w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas kłótni 56-latek wziął nóż kuchenny i zaatakował nim 38-letnią konkubinę. Ranił ją w szyję i klatkę piersiową. Ranną kobietę do szpitala zabrała karetka pogotowia. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, jednak niedługo później został schwytany przez policjantów.

- Mężczyzna był kompletnie pijany. Po wytrzeźwieniu przedstawiony mu został zarzut usiłowania zabójstwa, do popełnienia którego się przyznał. 56-latek był w przeszłości wielokrotnie karany, także za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu - informuje policja.

Jastrzębianin znajduje się teraz w tymczasowym areszcie, gdzie spędzi 3 miesiące. Będzie tam oczekiwał na proces. Grozi mu nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
merfi07.06.2014 15:54

Każdy sędzia który go wypuści z więzienia jest współwinnym następnych zbrodni takiego zwyrodnialca. Wielu sędziów jak widać do tej pory nie podołało sytuacji...

jaaaaaaaaaa05.06.2014 21:17

dziwna baba, że się takim zachwycała

Gość05.06.2014 8:35

Jastrzębiak, przecież to najwartościowsi obywatele, szybko się rozmnażają, odprowadzają sporo środków z akcyzy do budżetu państwa. To nie to co te patologiczne rodziny z jednym dzieckiem, które tylko pracują, zapewniają rozwój dziecku i nie spożywają napojów rozweselających.

cukiero04.06.2014 23:21

ale cieszy mnie to, ze nie żażywał narkotyków, to bardzo dobrze, alkohol jest legalny, więc trzymam kciuki za tego młodzieńca.

jastrzębiak04.06.2014 15:32

do kamieniołomów z takimi alkoholikami na garnuszku państwa niech zarobią na zasiłek !!!

Gość04.06.2014 13:18

Wypłacali zasiłki alkoholowe?

Gość04.06.2014 12:29

dalej niech MOPS wypłaca kasę pijakom..

Pokaż wszystkie opinie (8)