Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
5 czerwca 2014

Odrobny zostaje. Dwóch nowych zawodników w JKH

Odrobny zostaje. Dwóch nowych zawodników w JKH
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Przemysław Odrobny przedłużył kontrakt z jastrzębskim klubem. Do JKH dołączy również dwóch nowych zawodników - Petr Polodna i Tomas Protivny. Cała trójka wspólne treningi zacznie 1 sierpnia.

Dotychczasowy bramkarz Przemysław Odrobny przedłużył kontrakt na kolejne dwa sezony. Bramkarz rozpoczął już indywidualne przygotowania do sezonu.

- Jestem zadowolony, że doszliśmy do porozumienia z klubem i podpisaliśmy kontrakt na następne dwa sezony. Dobrze czuje się w drużynie i samym Jastrzębiu-Zdroju. Jestem przekonany, że będziemy walczyli o najwyższe cele - mówi Przemysław Odrobny.

W drużynie pojawi się dwóch nowych zawodników z Czech. Pierwszy to Petr Polodna, 32-letni napastnik. W ostatnim sezonie grał w Hawliczkowym Brodzie, gdzie został najlepiej punktującym drużyny - zdobył 15 goli i 29 asyst.

Kolejnym graczem jest Tomas Protivny. 28-letni obrońca ostatnio reprezentował barwy Mlady Bolesław, z którą walczył o awans do czeskiej ekstraligi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
S05.06.2014 15:10

W końcu jakieś dobre wiadomości.

Marek05.06.2014 12:12

Zawsze wszystkich zawodników z Czech mieliśmy dobrych :) Jak dla mnie to wzmocnienie. Co do Odrobnego to znamy już go dobrze nie jest może jakiś super ale nie ma co znowu w ciemno szukać i trafić na takiego Sleepczenko