Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 czerwca 2014

JSW wyróżniona przez gazetę "Parkiet"

JSW wyróżniona przez gazetę "Parkiet"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Relacje inwestorskie Jastrzębskiej Spółki Węglowej zostały wyróżnione w rankingu gazety "Parkiet". Eksperci wysoko ocenili m.in. kompetencje i otwartość zespołu relacji inwestorskich JSW.

Jastrzębska Spółka Węglowa została wyróżniona za dobrze przygotowywane raporty i prezentacje, odpowiednie kompetencje zespołu relacji inwestorskich, szybką reakcję na prośby o informacje, a także otwartość Zarządu na spotkania z analitykami i inwestorami. W rankingu gazety "Parkiet" spółka z Jastrzębia znalazła się na drugim miejscu wśród liderów najlepszych relacji inwestorskich.

- Dla nas to ogromna satysfakcja. Oceniali nas najlepsi eksperci na rynku. Cieszymy się, że spółka zaledwie w niecałe 3 lata obecności na Giełdzie sprostała wysokim wymaganiom w zakresie prowadzenia otwartej, profesjonalnej, szerokiej komunikacji i jest dziś jednym z liderów - informuje JSW.

Czteroosobowy zespół relacji inwestorskich JSW SA odpowiada m.in. za obszar zbierania, przygotowywania i raportowania informacji o tym, jakie spółka ma wyniki, co istotnego dzieje się w strukturze grupy kapitałowej, jakie realizuje inwestycje i jakie ma plany. Zespół prowadzi stałą komunikację z instytucjami rynku kapitałowego, z inwestorami, akcjonariuszami, analitykami i zarządzającymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
zdrow09.06.2014 16:56

kopanie jsw fedrowaly dobrze ..akcje spadaly.....teraz jest na minusie -akcje zwyzkuja........czy mamy jakiś wpyw na to ..chyba nie...

Gość07.06.2014 0:25

Platforma wszystko rozwali, po nich choćby POtop....

Janek06.06.2014 15:57

To wyróżnienie nie jest za cenę akcji . Nauczcie się czytać ze zrozumieniem tylko PISczeć umiecie

bazyl06.06.2014 15:46

Nagrody i wyróżnienia , które nie mają pokrycia w rzeczywistości ( patrz kurs akcji ) są nic nie warte. To czysta błazenada i działania piarowskie.

Pachoł miejski06.06.2014 12:37

W ciągu trzech lat wartość akcji spadła z 136 zł do 46zł...To napewno powód do dumy dla prezesa. W normalnym państwie taki prezes dawno już by siedział na bezrobociu. Tylko w POlsce jest możliwe , aby tak nieudolny zarząd kierował spółką skarbu państwa. Tak samo zarządzała pani prezes Strzelec Łobozińska w Kompani Weglowej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Wiecie gdzie dzisiaj pracuje była prezes......jest prezesem spółki energetycznej ( nazy nie powiem) sami poszukajcie. Wiecie co szykuje nowy prezes KW ... chce obniżyć zarobki górnikom 0 1300 zł. , tak aby zarabiali średnio jak w Biedronce.Wszyscy PO 1300 zł... i wszyscy będą "szczęśliwi" i znowu będzie "1970, 1989.... i znowu bedziemy jak Ukraina musieli walczyć z "demokratyczną"władzą...Tego chcecie??????????????????????

Gość06.06.2014 11:39

tia, a akcje o półowę tańsze niż rok temu...