Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
6 czerwca 2014

Narkotykowa noc. Dwie osoby zatrzymane

Narkotykowa noc. Dwie osoby zatrzymane
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy z czwartku na piątek, patrol policyjny zatrzymał dwóch 18-latków, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Los obu amatorów trawki leży teraz w rękach sądu.

Pierwszy z mężczyzn wpadł w ręce policjantów przed godziną 23:00 na osiedlu Barbary. Dwaj stojący na klatce schodowej mężczyźni, widząc zbliżający się patrol, zaczęli zachowywać się nerwowo. To przykuło uwagę funkcjonariuszy, którzy zdecydowali się przeprowadzić kontrolę osobistą. Podejrzenia okazały się słuszne, bo 18-letni jastrzębianin miał przy sobie prawie 9 gram marihuany.

Kilka godzin później ten sam patrol, również na osiedlu Barbary, zauważył zaparkowanego fiata, w którym znajdowały się 4 osoby.

- W związku z dosyć nietypową jak na spotkanie porą, funkcjonariusze przystąpili do legitymowania. Również i w tym przypadku podejrzenia stróżów prawa okazały się słuszne - informuje policja.

Jeden z mężczyzn, 18-letni mieszkaniec Pawłowice posiadał przy sobie prawie 4 gramy marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
do jastrzebiaka10.06.2014 17:09

nie widzisz wpisu o ochroniarzu?jakby nie bylo policja nie musi informowac o takich zdarzeniach, zawsze tak bd ze ktos z wyzszej pozycji sie wstawi za rodzina , pomoze pozdro

hehe09.06.2014 13:01

Bezsen to jest karanie za posiadanie liści. A ja nie używam, dziadku. Ale mi nie przeszkadza, ze ktoś używa, nie moja i nie twoja, dziadku, sprawa

Do hehe09.06.2014 11:25

Ty sporo ćpasz. Stąd ten bezsens w wypowiedzi.

Gość09.06.2014 7:53

Dawno po mieście nie chodziło tylu naćpanych, co wczoraj. Marycha plus upał i zachowywali się, jak małpy, podskakiwali, machali rękami, krzyki. Podobno Wojtek przyjechał na weekend i przywiózł towar.

hehe08.06.2014 23:05

nie filofuj, dziadku, alkohol jest bardziej szkodliwy niż ta marycha, wyrządza też więcej szkód społecznych, o czym choćby i na tym portalu możesz się dowiadywać REGULARNIE. A tutaj polcia i sądy tracą czas i pieniadze, zeby zajmować się jakimiś znikomymi ilościami suszonej rośliny...

Czcigodny ze szczytu08.06.2014 19:17

Do Jastrzębiak - to napisz coś więcej, ja na przykład nic nie słyszałem a ciekawi mnie to.

jastrzębiak08.06.2014 18:56

jak może nie być żadnej informacji o pociętym ochroniarzu biedronki na warszawskiej hmm? czyżby policji wini uciekli lub byli jakimiś krewniakami komendanta?

Pokaż wszystkie opinie (30)