Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 czerwca 2014

Zespół z Jastrzębia zagra przed Soundgarden

Zespół z Jastrzębia zagra przed Soundgarden
fot. Samuel Frysztacki

Pochodzący z Jastrzębia zespół Coria zwyciężył w głosowaniu Life on Stage. Nagrodą jest występ na Life Festival w Oświęcimiu. W tym roku na festiwalu zagrają m.in. Soundgarden i Eric Clapton.

Zespoł Coria brał udział w konkursie Life On Stage, gdzie zmierzył się z kilkaset innymi zespołami. Najpierw było głosowanie publiczności. Później cztery pierwsze kapele spotkały się w krakowskim klubie Kwadrat, gdzie oceniane były przez jury, które przyznały pierwsze miejsce zespołowi z Jastrzębia. Coria zagra 27 czerwca w Oświecimiu, podczas Life Festival.

Coria powstała w 2013 roku, ale jej muzycy grali ze sobą już wcześniej w zespole Symetria, który nagrał dwie płyty i supportował Guns’n’Roses na koncercie w Rybniku. Wokalista Tomasz Mrozek był uczestnikiem dwóch programów talent show (w "Must Be The Music" dostał się do półfinału). Zespół Coria przygotowuje swój debiutancki album, "Teoria splątania", promowany przez single "Defibrylacje" oraz "Niepokój".

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Oświęcimiu JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Oświęcimiu

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!