Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
9 czerwca 2014

Ciężarówka zderzyła się z fiatem na Wyzwolenia

Ciężarówka zderzyła się z fiatem na Wyzwolenia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

6 czerwca na ulicy Wyzwolenia doszło do zderzenia dwóch samochodów. W fiata pandę uderzyła ciężarówka. Ranna została 40-latka trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek, w godzinach rannych. 40-latka prowadzącą fiata pandę, zatrzymała się na drodze w celu udzielenia pierwszeństwa przejazd. Jadąca za nią ciężarówka nie wyhamowała i najechała na tył osobówki. Z ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarowego volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu.

Kobieta trafiła do szpitala z urazem głowy i kręgosłupa. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!