Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
11 czerwca 2014

Dni Jastrzębia już w weekend. Przypominamy program

Dni Jastrzębia już w weekend. Przypominamy program
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

14 i 15 czerwca odbędą się Dni Jastrzębia. Wystąpią m.in. Monika Brodka, Piersi i T.Love. Poniżej przypominamy program imprezy.

Święto miasta już tradycyjnie rozpocznie korowód mieszkańców. Jastrzębianie zbiorą się o godz. 15:15 pod Miejską Biblioteką Publiczną przy ulicy Wielkopolskiej, chwilę później rozpoczną przemarsz aleją Piłsudskiego, na Stadion Miejski. O godzinie 16:00 nastąpi oficjalne powitanie mieszkańców. Jako pierwszy publiczność rozgrzewać będzie zespół Happysad. Po koncercie odbędzie się pokaz stuntu motocyklowego oraz pokaz policjantów z jastrzębskiej komendy. Kolejnym zespołem na scenie będzie Zakopower. Po nich wystąpią tancerze ze szkoły tańca Explozja. Gwiazdą pierwszego dnia będzie Muniek Staszczyk z T.Love. Na koniec został przygotowany pokaz sztucznych ogni.

Drugi dzień rozpocznie się o godzinie 17:00. Na początek wystapi Centrum Uśmiechu z programem dla dzieci. Pierwszym zespołem będą Piersi. Imprezę poprowadzi kabaret Łowcy.B, a na koniec wystąpi Monika Brodka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł? Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł?

Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Do Mikolaja15.06.2014 10:29

Masz rację. Po co to tak bezsensownie wydawać pieniądze. Nie lepiej dać podwyżkę radnym, premię prezydentowi. A jeszcze lepiej niech jadą szukać inwestorów do Tajlandii, Brazylii bądź do RPA.

Mikołaj14.06.2014 11:13

Ale nie zrozumiałeś... Ja muszę płacić tak jakby za bilet pomimo tego, że mnie nie będzie! Jastrzębianie to bardzo mili ludzie, wierzę, że gdyby była dobrowolna zrzutka na imprezę to by się odbyła, ale ja muszę zrzucać się przymusowo.
Mam urodziny w wrześniu, będzie 20 osób. I teraz co? Mam prosić sąsiadów z całego bloku o pieniądze na tort i organizację całych urodzin?
Gdy impreza jest fundowana z pieniędzy publicznych i podatków to jest raz droższa.

Pomyślcie, jak idziecie do sklepu to oczekujecie najniższej możliwie ceny, najlepszej jakości - bo to wasze pieniądze.
Jak kupujecie komuś coś na urodziny to nie patrzycie na jakoś, ale na cenę.
A JAK KUPUJE SIĘ COŚ ZA CZYJEŚ PIENIĄDZE (CZYLI ZA PODATKI) TO NIE ZWRACA SIĘ UWAGI ANI NA CENĘ, ANI NA JAKOŚĆ - co obchodzi cena jakiegoś urzędnika?

YANecky.company14.06.2014 10:52

wybory się zbliżają, prezydent zaprasza - głosuj na mnie, jestem najlepszy, zrobię ci super imprezę - dni jastrzymbia - yny głosuj na mnie! Jo ci dom cobyś yny chcioł - głosuj na mnie! Jo mom kapsa pełna, nówka fura wozi mnie do roboty ze Bzio, głosuj na mnie gorolu, robolu, fizolu i rylu! Jo ci yny dom pokój w mieście. DO wyborów synki i dziołchy

Do mikołaja13.06.2014 19:31

A to wina miasta że cie nie będzie ma tej imprezie???Może prezydent miał dla ciebie przenieść imprezę tydzień później??Ludzka bezmyślność nie zna granic...

trolo13.06.2014 15:11

Gdyby impreza była biletowana, to wówczas każdy, KAŻDY, zacząłby pisać, jak bardzo beznadziejne jest to miasto i nie po to płaci podatki, żeby jeszcze kupować bilety na dni miasta. Ale kto Wam dogodzi...

Janek13.06.2014 14:12

Mam gdzieś Janeckiego i całą imprezę jego !!!!!!

l13.06.2014 9:07

pewnie, lepiej na działeczkę, przynajmniej cos z tego mam, pomidory i te sprawy. A co mi da koncert finansowany z kasy miejskiej? Powinny być takie imprezy organizowane przez prywatne firmy, wstęp z biletami i każdy kto by chciał to by kupił i luz.

Pokaż wszystkie opinie (20)