Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
11 czerwca 2014

"Dam wam po stówie i nie ma sprawy"

"Dam wam po stówie i nie ma sprawy"
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

10 czerwca na ulicy Wielkopolskiej policjanci interweniowali w sprawie mężczyzn pijących alkohol. 40-latek zaproponował funkcjonariuszom łapówkę w zamian za puszczenie go wolno.

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek około godziny 13:00. Na ulicy Wielkopolskiej trzech mężczyzn spożywało alkohol w miejscu publicznym. Policjanci nałożyli mandaty karne trzem mężczyznom.

- Z uwagi na odmowę przyjęcia mandatu karnego przez jednego z mężczyzn, stróże prawa poinformowali go o konieczności sporządzenia wniosku o ukaranie do sądu. Po wejściu do radiowozu 40-latek zaproponował funkcjonariuszom inne rozwiązanie sytuacji - informuje policja.

Mężczyzna zaoferował 100 złotych łapówki dla każdego z nich, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Gdy policjanci postawili jastrzębianinowi zarzut o próbie przekupstwa, mężczyzna stał się agresywny i usiłował uderzyć jednego z funkcjonariuszy.

40-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz według prawa grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Prawdomowny13.06.2014 9:57

Te artykuly to wyrazny sygnal, ze nalezy proponowac wiecej niz sto pln ;)

mieszkaniec tej ulicy12.06.2014 21:03

do Gosc .było trzeba książki nosic na plecach do szkoły a nie chowac w krzakach to tez jezdzilbys takim autem i niemusial nic robic,a przed blokim to nie miejsce na picie piwa bo na tej ulicy sa miejsca gdzie kulturalni ludie pija piwa a szumowinę maja karac

Gość12.06.2014 17:41

mandat za picie 100 zl, odmowil a pozniej chcial dac im obydwom po 100 zl? co to za bajki? xD

Gienek z Tauzena11.06.2014 19:08

Coś ostatnio sporo tych prób dania w łape jastrzymbskim policmajstrom... Kożdy chce sie wykpić od sprawiedliwości gupiom stówkom.

max11.06.2014 15:53

wskażcie mi człowieka a paragraf się znajdzie.dlaczego niby sąd miał by nie uwierzyć policjantom,ale coś mi tutaj nie pasuje,szczególnie to co się działo w radiowozie,facet daje po stówie policjantom,ci odmawiają a ten się rzuca do ataku,no musiał by być konkretnym debilem żeby się pakować na 10 lat,za głupie piwko,szkoda że nie ma kamerek rejestrujących to co się dzieje w policyjnym autku,tak to facet jest przegrany jeżeli sąd uwierzy w zeznania panów z radiowozu.prawda jest taka,że fakty znają tylko trzej panowie w tym dwóch kolegów ze służby.przypuszczam,że majdan i świerczewski do dziś by siedzieli gdyby nie monitoring z nocnego klubu-to takie moje przemyślenia.

siuper11.06.2014 14:25

z czegoś to państwo musi żyć. No sory, takie mamy państwo. Coraz mniej ludzie wydają w sklepach, spada więc dochód państwa z VATów, państwo ma już kilka bilionów rzeczywistych długów, więc kombinuje pan Donek jak może

Gość11.06.2014 14:06

jak mnie te nieroby z policji wkurzają kasę nabijają na ludziach, którzy po pracy sobie piwo chcą pod swoim blokiem wypić, nowe fury dostali z klimą jeżdżą sobie i okradają ludzi pracy, banda nierobów!