Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
12 czerwca 2014

Zderzenie z motorowerem na rondzie ruptawskim

Zderzenie z motorowerem na rondzie ruptawskim
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Wczoraj na rondzie przy ulicy Cieszyńskiej i Podhalańskiej doszło do kolizji drogowej. W wyniku zderzenia, kierowca jednośladu i jego pasażer trafili do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 11 czerwca rano, na rondzie ruptawskim. Jadąca seatem ibizą 22-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy motoroweru, który znajdował się na rondzie.

- Na skutek zderzenia obu pojazdów ranny został kierowca jednośladu oraz jadący z nim 35-latek. Obrażenia jakich doznali mężczyźni okazały się na szczęście niegroźne i po wykonaniu badań obaj zostali zwolnieni ze szpital - informuje policja.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jon13.06.2014 10:24

Dzisiaj jechałem (13 czerwca) około 9 rano i był identyczny wypadek, trzeba obok crf. Leżał skuter na środku...

Kakas12.06.2014 13:49

Baba...