Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
17 czerwca 2014

Impreza nastolatków. 13-latka z promilem

Impreza nastolatków. 13-latka z promilem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Sześcioosobowa grupa nastolatków z Żor trafiła do jastrzębskiej komendy w związku ze spożywaniem alkoholu. W organizmie 13-latki wykryto ponad promil alkoholu.

Kilka dni temu patrol policji zauważył grupę młodych ludzi, który spożywali alkohol w pobliżu placu zabaw. W trackie legitymowania wyszło na jaw, że żadna z osób nie miała ukończonych osiemnastu lat. Sześciu mieszkańców Żor w wieku od 13 do 17 lat trafiło do jastrzębskiej komendy, gdzie poddani zostali badaniu alkomatem. U każdej z osób urządzenie wykazało obecność alkoholu. Rekordzistką okazała się 13-latka, która miała ponad ponad promil. Wszyscy zostali przekazani pod opiekę swoim opiekunom. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość24.06.2014 21:29

Porażka...czytając to,nie wiem czy ma mi być szkoda tych imbecylów,którym Bozia zapomniała dać rozumu,czy pozostałej (normalnej) młodzieży z Żor,która musi się wstydzić za takich "przedstawicieli" swojego gatunku.Fajnie,że policja zaalarmowała,bo coraz częściej słyszy się jak na takie sytuacje władza macha ręką i daje takim drugą szansę.13-latka pod wpływem?!?! toż to niemowlę przecież jest! A myślałem,że po występie Baby z brodą na eurowizji nic mnie już nie zdziwi

Dorosły18.06.2014 21:00

To już codzienność. W tym wieku dzieci zaczynają tracą rozeznanie co jest dobre i kto jest dobry. Imponuje im prostactwo i bezmyślność. Rodzice w ich oczach to głupole, którzy muszą dawać im pieniądze, kupować co dzieciaki chcą i dbać o nich. Takie dzieciaki muszą być karane. Nie rodzice. Kara to pracami na rzecz miasta i szkoły. Przy tym musza bardzo ściśle rozliczani z tych prac. W ten sposób uczy się dorosłości i odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Należy wspomagać rodziców anie ich karać.

asd18.06.2014 15:16

wino wino pily

Czcigodny ze szczytu17.06.2014 15:07

najważniejsze, ze nie ćpała tych liści w proszku, to się chwali.

pytający17.06.2014 14:23

"Sześciu mieszkańców Żor w wieku od 13 do 17 lat trafiło do jastrzębskiej komendy...", "Wszyscy zostali przekazani pod opiekę swoim opiekunom" A MOJE PYTANIE BRZMI GDZIE BYLI RODZICE W TYM CZASIE ? CZY ABY RODZICE ZACZYNAJĄ SIĘ INTERESOWAĆ = OPIEKOWAĆ SWOIMI DZIEĆMI DOPIERO GDY POLICJA ODPROWADZI IM POCIECHY POD DRZWI ?

Gość17.06.2014 14:22

Ciekawe co pili...

Gość17.06.2014 12:57

rodzice zapewne są mega dumni ze swojego dziecka, ba jeszcze pewnie się wyprą, że to ich dziecko nie było pijane, bo ich dziecko jest grzeczne