Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
18 czerwca 2014

Żartował, że chce popełnić samobójstwo

Żartował, że chce popełnić samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

40-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju postawił na nogi jastrzębskich policjantów i służby ratunkowe. Zadzwonił mówiąc, że chce popełnić samobójstwo. W rzeczywistości okazało się, że to był "tylko" żart.

17 czerwca do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że chce popełnić samobójstwo. Polica skontaktowała się z desperatem, ale ten zaprzeczył czemukolwiek i powiedział, że nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo.

- Chwilę później okazało się jednak, że mężczyzna drugi raz rozmawiał z dyspozytorem WCPR i potwierdził, że ma myśli samobójcze - informuje policja.

Funkcjonariusze ustalili dane osoby oraz adres zamieszkania dzwoniącego. Skontaktowano się także z jego znajomą, która poinformowała, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy i prawdopodobnie jego telefon jest żartem.

Żartem jednak nie będą konsekwencje, które grożą 40-latkowi. Jego sprawą zajmie się sąd, a za bezpodstawną interwencję grozi mu wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Czcigodny ze szczytu20.06.2014 18:11

gdyby miał robotę to by nie miał czasu na żarty. Ale kto przyjmie debila ?

Ajam20.06.2014 7:45

Czub i tyle,do psychiatryka go zamknąć!

Gość19.06.2014 9:58

Może się rozmyślił

ghg18.06.2014 20:36

do kamieniołomu z nim

asd18.06.2014 15:15

niech odpracuje to mu sie odechce