Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
18 czerwca 2014

Żartował, że chce popełnić samobójstwo

Żartował, że chce popełnić samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

40-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju postawił na nogi jastrzębskich policjantów i służby ratunkowe. Zadzwonił mówiąc, że chce popełnić samobójstwo. W rzeczywistości okazało się, że to był "tylko" żart.

17 czerwca do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że chce popełnić samobójstwo. Polica skontaktowała się z desperatem, ale ten zaprzeczył czemukolwiek i powiedział, że nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo.

- Chwilę później okazało się jednak, że mężczyzna drugi raz rozmawiał z dyspozytorem WCPR i potwierdził, że ma myśli samobójcze - informuje policja.

Funkcjonariusze ustalili dane osoby oraz adres zamieszkania dzwoniącego. Skontaktowano się także z jego znajomą, która poinformowała, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy i prawdopodobnie jego telefon jest żartem.

Żartem jednak nie będą konsekwencje, które grożą 40-latkowi. Jego sprawą zajmie się sąd, a za bezpodstawną interwencję grozi mu wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Czcigodny ze szczytu20.06.2014 18:11

gdyby miał robotę to by nie miał czasu na żarty. Ale kto przyjmie debila ?

Ajam20.06.2014 7:45

Czub i tyle,do psychiatryka go zamknąć!

Gość19.06.2014 9:58

Może się rozmyślił

ghg18.06.2014 20:36

do kamieniołomu z nim

asd18.06.2014 15:15

niech odpracuje to mu sie odechce