Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 czerwca 2014

Pijana 34-latka stuknęła w auto i odjechała

Pijana 34-latka stuknęła w auto i odjechała
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianka wpadła podczas kontroli drogowej. Podczas legitymowania 34-latki wyszło na jaw, że chwilę wcześniej uderzyła w inny samochód i uciekła z miejsca zdarzenia. Na dodatek była nietrzeźwa.

19 czerwca po godzinie 21:00 na al. Jana Pawła II policjanci zatrzymali do kontroli kierującą fiata, która przekroczyła prędkość. W trakcie czynności do funkcjonariuszy podszedł kierowca, który twierdził, że kobieta kilka minut wcześniej uderzyła w tył jego pojazdu, po czym odjechała z miejsca zdarzenia.

- Kierująca fiatem przyznała się do spowodowania kolizji, ale nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego uciekła. Powód jej zachowania szybko wyszedł jednak na jaw. Badanie alkomatem wykazało w organizmie jastrzębianki ponad pół promila - informuje jastrzębska komenda policji.

Teraz 34-latce grozi utrata prawa jazdy oraz 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
...25.06.2014 17:02

Do ''P'' racja...ale u nas po komentarzach jest nadal komuna i jeden drugiego by podpier****ł od razu,gapił się w okno lub na podwórko żeby już lecieć podje**ć...co nie znaczy że popieram te wyczyn i jazdę po pijaku,z tym że na Wyspach jest jakieś tam przyzwolenie i nikt nie popełnia takich przestępstw!!!

zołza z zofiówki22.06.2014 19:15

Zabrac samochód każdemu złapanemu na podwójnym gazie.Auta na licytację , może to pomoże zrozumieć powagę sytuacji .Kasiorę przeznaczyć choćby na schronisko dla psów :]

Kuba22.06.2014 12:20

Powinno się pijakom wsiadającym za kółko zabierać za pierwszym razem prawko na 5 lat a za drugim dożywotnio.I karać wysoką grzywną 2000zł.Innego sposobu nie ma na pijaków.

P22.06.2014 9:55

a w UK mozna jezidc do 0.8 promila na legalu a tu baba miala 0.5 ze strachu wjechala w d.. i grozi jej 2 lata wiezienia. Pozdrowienia z Wysp.

Do Gościa 21.06.2014 16:44

Popieram ten pomysł. Praca na rzecz miasta to dobra kara.

gggggg20.06.2014 21:17

Alkocholizm i tyle.

Czcigodny ze szczytu20.06.2014 13:31

Spalić na stosie wiedźmę

Pokaż wszystkie opinie (8)