Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 czerwca 2014

Miasto planuje termomodernizacje budynków

Miasto planuje termomodernizacje budynków
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Miasto przygotowuje audytu energetyczne budynków oświatowych. Ich wyniki pokażą w jakiej kolejności będzie przeprowadzana termomodernizacja obiektów.

Na audyty energetyczne miasto przeznaczyło 60 tysięcy złotych z rezerwy oświatowej. Budynki w jakich zostanie przeprowadzony audyt to: Centrum Kształcenia Praktycznego, Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 12, Zespołu Szkół nr 5, Zespołu Szkół nr 6, Zespołu Szkół nr 8 i Zespołu Szkół nr 12.

- Wyniki audytów wskażą kolejność przeprowadzania inwestycji związanych z termomodernizacją oraz umożliwią wnioskowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego o środki unijne na przeprowadzenie w kolejnych kilku latach termomodernizacji tych budynków - mówi prezydent miasta Marian Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wzrosną ceny prądu w 2019 roku? Wzrosną ceny prądu w 2019 roku?

8 mln zł na przebudowę SP 1 8 mln zł na przebudowę SP 1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
gość23.06.2014 15:08

To po co były malowane niektóre szkoły, a teraz kolejny wydatek na audyt i termomodernizacje , co z niewymienionymi szkołami, ani malowania ani termomodernizacji.