Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 czerwca 2014

W środku nocy obudziło ich wołanie o pomoc

W środku nocy obudziło ich wołanie o pomoc
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z 22 na 23 czerwca mieszkańcy ulicy Młyńskiej usłyszeli krzyk osoby wołającej o pomoc. Okazało się, że 58-letni mężczyzna upadł i nie mógł się ruszyć.

Mieszkańcy z uwagi na krzyki, zaalarmowali strażników miejskich. Ci na miejscu zastali leżącego mężczyznę, który jak się okazało nie mógł się samodzielnie podnieść. 58-latek zgubił telefon i nieszczęśliwie upadł.

Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni, którzy określili, że mężczyzna prawdopodobnie złamał nogę. Jastrzębianin trafił do szpitala.

W tym czasie, strażnicy miejscy znaleźli telefon i oddali zgubę właścicielowi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
z daleka29.06.2014 13:49

Nie często spotyka się ludzi zapatrzonych tylko we własny głupawy dowcip i obojętność wobec innych. To zaczyna wyróżniać mieszkańców Jastrzębia. Macie duże szanse na rekord.

Dr. Dick27.06.2014 17:53

Wzruszyła mnie ta historia :) Naprawę niema już o czym pisać.

Gość25.06.2014 23:57

to, że mieszkasz 400 km dalej to nie znaczy, ze jesteś mądry dzięki temu.

z daleka25.06.2014 20:43

Jak zwykle uwagi piszący załamują swym chamstwem i głupotą. To nie świadczy dobrze o błyskotliwości Jastrzębian. Zaglądam tu choć mieszkam ponad 400 km od tego miasta. Czytam nie tylko wypowiedzi ludzi z Jastrzębia ale z również z innych miast. Po nich można bardzo dużo powiedzieć o mieszkańcach.

Gość25.06.2014 9:22

pewnie ktoś rozpylił sztuczną mgłę a obok była brzoza.

Gość25.06.2014 1:35

a ty byś wyszedł w nocy do wołającego o pomoc? A jakby ten wołający to był n.p. premier Tusk i by cię po ciemku wyskubał z kasy?

Teodor24.06.2014 21:56

Dlaczego "mieszkańcy z uwagi na krzyki, zaalarmowali strażników miejskich"? Mnie uczono, że na wołanie o pomoc należy reagować natychmiast. Po co mieszkańcy ulicy młyńskiej mieliby sobie zawracać głowę łatwiej zadzwonić na straż miejską. Chociaż należałoby się cieszyć że zrobili chociaż tyle. Masakra

Pokaż wszystkie opinie (9)