Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 czerwca 2014

Zapominalski złodziej. Zostawił swoje dokumenty

Zapominalski złodziej. Zostawił swoje dokumenty
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W jednym z jastrzębskich sklepów doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Chęć posiadania najnowszego modelu telefonu przyćmiła jednak czujność złodzieja, bo ten zostawił w sklepie swoje dokumenty.

W miniony wtorek, 24 czerwca, do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, który od początku wzbudził czujność pracowników. Jastrzębianin oglądał telefony komórkowe i chciał kupić jeden z nich na raty. Okazało się, że mężczyzna jednak nie może kupić urządzenia na raty. To jednak nie osłabiło u 32-latka chęci posiadania telefonu o wartości 1800 złotych. Mężczyzna wyrwał z towar z ekspozycji i wybiegł ze sklepu. Zapomniał jednak wziąć ze sobą swoich dokumentów oraz telefonu komórkowego.

- Jastrzębianin został szybko namierzony i zatrzymany przez stróżów prawa. Jak się okazało sprawca kradzieży telefonu, którego wartość wyceniono na ok. 1800 złotych, był już znany jastrzębskim organom ścigania - informuje policja.

Teraz 32-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
ech...29.06.2014 0:10

tak, upiekłoby Ci się, jakbyś miał obok siebie 20. kolegów i to jeszcze agresywnych to problemu by nie było.

Gość28.06.2014 14:19

Złapali złodzieja i to się nazywa interwencja.A Ja w środku nocy po pracy wpadłem na szybkim piwku za sklepem i 100 mandatu.Zgoda ,popełniłem wykroczenie.Ja jeden polilicjantów dwóch. Mieli przewagę liczebną.Jak wypisywali mandat zjawiła się hałaśliwa grupka młodzieńców ,ku.... i h........ latały jak skowronki że nie wspomne o ciszy nocnej. Na to ponoć też są paragrafy.Uzbrojeni funkcjonariusze poprosili młodzieńców o ciszę i spiesznie oddalili się nieoznakowanym chyba radiowozem..Chyba dlatego ,że stracili przewagę liczebną młodzieńców było sześciu. Wniosek , szkoda ,że nie jestem już młody i hałaśliwy pewnie by mi się upiekło.
Pozdrowienia dla funkcjonariuszy.

egon27.06.2014 18:35

Trafi na Szeroka
NA BANK tzw szamak skok stulecia ha!

Prawdomowny27.06.2014 17:23

Pomyslec, ze takiego debila bedziemy utrzymywac za ciezko zarobiona kase..

zadowolony klient 27.06.2014 14:17

Ku przestrodze dla innych chętnych złodzieji to był sklep rtv euro agd na Piłsudskiego, mają oni dobry monitoring

Gość27.06.2014 13:21

sPOko, takich głupich przyjmują tylko do jednej partii. Do tej, której członkowie Boże Narodzenie obchodzą 18 czerwca.

sPOko27.06.2014 9:18

Jeśli był z PO to nic mu nie grozi.

Pokaż wszystkie opinie (10)