Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
30 czerwca 2014

Pijany kierowca wpadł przez niezapięte pasy

Pijany kierowca wpadł przez niezapięte pasy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w ręce policjantów wpadł 21-letni kierowca, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Wszystko przez to, że jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

28 czerwca po godzinie 21:00 funkcjonariusze drogówki zauważyli na ulicy Podhalańskiej fiata, którego kierowca jechał bez pasów. Po badaniu alkoholem okazało się, że 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju prowadził pojazd mając w organizmie ponad promil alkoholu.

- Młodego mężczyznę czekają teraz surowe konsekwencje, bowiem za jazdę na "podwójnym gazie" grozi mu kara 2 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!