Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 czerwca 2014

Wyszła z domu i chciała popełnić samobójstwo

Wyszła z domu i chciała popełnić samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielne popołudnie policjanci otrzymali informację o 36-letniej jastrzębiance, która wyszła z domu i zabrała ze sobą dziecko. Poinformowała rodzinę, że chce się zabić.

29 czerwca, 36-letnia kobieta postawiła na nogi kilkudziesięciu policjantów, strażaków i psy tropiące. Według relacji córki, po rodzinnej kłótni matka wyszła z domu z kilkumiesięczną córką. Po kilku minutach wysłała do swoich bliskich smsa, z informację, że zamierza popełnić samobójstwo.

- Natychmiast podjęto działania poszukiwawcze, w które zaangażowano kilkudziesięciu policjantów oraz funkcjonariuszy straży pożarnej. Podczas akcji wykorzystano także psy tropiące, kilkanaście radiowozów oraz wozy bojowe - informuje policja.

Po blisko godzinie, kobieta i jej dziecko zostały znalezione całe i zdrowe. Znajdowały się w pobliżu cmentarza przy ulicy Okrzei. Kobieta trafiła pod opiekę lekarską. Dzieckiem zajął się ojciec.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
słowik01.07.2014 8:44

Ludziom już pieprzy się w głowach od dobrobytu i wolności, aż strach pomyśleć jak uwolnimy się od PO-faszyzmu i wejdziemy do strefy euro

jaaaaaaaaaa30.06.2014 22:58

strzeliła focha - ot wszystko w temacie

psycholog30.06.2014 18:51

jakieś wnioski dlaczego?