Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
2 lipca 2014

W wakacje dwie osoby pojadą na jednym bilecie

W wakacje dwie osoby pojadą na jednym bilecie
fot. jastrzebieonline.pl

MZK w Jastrzębiu-Zdroju wprowadził promocję dla pasażerów. W okresie od 1 lipca aż do ostatniego dnia sierpnia będą oni mogli korzystać z biletu weekendowego.

W trakcie trwania wakacji, para pasażerów będzie miała możliwość przejazdu na jednym bilecie weekendowym (w soboty, niedziele i święta). Zostają zachowane natomiast inne standardy jak np. to, że przesiadka unieważni bilet. Bilet taki wyklucza zniżkę ulgową na inne bilety. Za bilet weekendowy zapłacimy 3,80 zł, a za bilet na linię E-3 7,60 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

MZK wypowiada umowę firmie Warbus MZK wypowiada umowę firmie Warbus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Kula04.07.2014 5:20

A od września znowu bilety pójdą do góry...taryfa tańsza.

Gość03.07.2014 21:16

To fajnie, Janecki i jego sekretarka będą mieli 1 zł zniżki.

nowa matura03.07.2014 8:54

Dwie osoby pojadą na jednym bilecie! a zmieszczą się? Widziałem bajki o latających dywanach ale żeby dwie osoby na jednym bilecie. I ta para,a co jak pojadę z panem?przecież to nie para! a dwóch..

taka jedna 02.07.2014 21:01

Dlaczego w czasie wakacji autobusy nagminnie odjeżdżają za wcześnie z przystanków ? Czy kierowcy nie mogą dostosować się do rozkładów ? Pasażer spóźnia się do pracy ,bo autobus odjechał 4 minuty przed czasem .Jak się wytłumaczyć przed pracodawcą .Goniłem autobus ,ale był szybszy ode mnie i zwiał mi przed nosem.

mat02.07.2014 16:31

Darmowe dajcie na każdą linię a nie jakieś bzdety

daros02.07.2014 14:20

Dlaczego kierowcy busików np 119 nagminnie rozmawiają przez telefon komórkowy w czasie jazdy.Podobno w J-Z pojawiły się tz żółte taksówki 7 zł kurs w granicach miasta. To znaczy dwie osoby powyżej 20 miniut nie czekają na autobus bo się po prostu nie opłaca. Co za popier...miasto.

lol02.07.2014 14:12

Przecież to na jedno wyjdzie... LOL
Logika mzk.

Pokaż wszystkie opinie (8)