Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 lipca 2014

Nie udało się uciec nietrzeźwemu kierowcy

Nie udało się uciec nietrzeźwemu kierowcy
fot. Marta Bulejak

Prawie promil alkoholu we krwi miał 37-letni mężczyzna, który spowodował kolizję, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki reakcji kobiety, której samochód również uczestniczył w kolizji, sprawca odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło na ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas zmiany pasa ruchu nietrzeźwy kierowca volkswagena uderzył w renault należące do 30-letniej kobiety. Żeby uniknąć konsekwencji, mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Kobieta prowadząca renault nie odpuściła i pojechała za sprawcą zdarzenia. Kiedy nietrzeźwy kierowca się zorientował, sam zjechał na pobocze. 

Zanim na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji mężczyzna zamienił się miejscami ze współpasażerem. Chcąc w ten sposób pokazać, że to nie on prowadził samochód. Po badaniu alkomatem wyszło na jaw dlaczego mężczyzna najpierw uciekł z miejsca wypadku, a później zamienił się miejscami z pasażerem. Miał blisko promil alkoholu we krwi. Mężczyźnie za prowadzenie na podwójnym gazie grozi utrata prawa jazdy oraz 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!