Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
3 lipca 2014

Nie udało się uciec nietrzeźwemu kierowcy

Nie udało się uciec nietrzeźwemu kierowcy
fot. Marta Bulejak

Prawie promil alkoholu we krwi miał 37-letni mężczyzna, który spowodował kolizję, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki reakcji kobiety, której samochód również uczestniczył w kolizji, sprawca odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło na ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas zmiany pasa ruchu nietrzeźwy kierowca volkswagena uderzył w renault należące do 30-letniej kobiety. Żeby uniknąć konsekwencji, mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Kobieta prowadząca renault nie odpuściła i pojechała za sprawcą zdarzenia. Kiedy nietrzeźwy kierowca się zorientował, sam zjechał na pobocze. 

Zanim na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji mężczyzna zamienił się miejscami ze współpasażerem. Chcąc w ten sposób pokazać, że to nie on prowadził samochód. Po badaniu alkomatem wyszło na jaw dlaczego mężczyzna najpierw uciekł z miejsca wypadku, a później zamienił się miejscami z pasażerem. Miał blisko promil alkoholu we krwi. Mężczyźnie za prowadzenie na podwójnym gazie grozi utrata prawa jazdy oraz 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!