Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
4 lipca 2014

Boisko przy SP 19 doczeka się nowej nawierzchni

Boisko przy SP 19 doczeka się nowej nawierzchni
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 19 na ulicy Opolskiej będzie miało nową nawierzchnię. Właśnie został ogłoszony przetarg na wykonawcę prac.

Na boisku wymieniona zostanie trawiasta nawierzchnia boiska. Zostanie również dostarczony i zamontowany sprzęt niezbędny do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożna. Na boisku zostanie wykonana nowa nawierzchnia poliuretanowa na podbudowie przepuszczalnej z kruszywa kamiennego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mosz06.07.2014 22:46

6-7 lat temu był tam kompleksowy remont zrobiony, a co z boiskami innych szkół, np SP-16 - boisko asfaltowe, zniszczone - to jest jakiś żart.

hebdu05.07.2014 14:26

Przestań co on remontuje jakieś boiska na których nikt nie gra oprócz uczniów i klubowiczów z halówki jak sie nie mylę. Kiedyś te boisko tetniło życiem jak chciałeś kopnąć to musiałeś ustawić sie w kolejce a teraz...
Ja sie pytam kiedy remont OWN, kiedy przebudowa dziurawej ul. Północnej, kiedy powstanie AQUA Park i park z rynkiem, miejsce: obok byłej billi a nie jakieś tam remonty boiska, smiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość04.07.2014 13:14

Co by tu jeszcze wyremontować ....? A może moje stare auto?

Janek04.07.2014 11:42

Co się dzieje w tym mieście ? remont za remontem Maryjan żyje !!!!!!!