Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
4 lipca 2014

Złapali ukrywającą się przez 10 lat kobietę

Złapali ukrywającą się przez 10 lat kobietę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Kobieta, która przez 10 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, została zatrzymana przez jastrzębskich kryminalnych. 62-latka trafiła już do zakładu karnego, w którym będzie oczekiwała na proces.

Kobieta poszukiwana była listem gończym w związku z przywłaszczeniem wartego kilka tysięcy mienia. Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób przypuszczali, że kobieta od lat jest za granicą. Sprawdzali każdą informację dotyczącą kobiety, do momentu, kiedy jedna z nich okazała się prawdziwa. Kobieta od lat mieszkała we Włoszech i dopiero niedawno przyjechała odwiedzić bliskich. 

- Stróże prawa zatrzymali 62-latkę w jednym z mieszkań przy osiedlu Gwarków. Była zaskoczona wizytą funkcjonariuszy, jednak nie stawiała oporu podczas zatrzymania - informuje policja.

Podejrzana trafiła do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 3 miesiące, oczekując na proces. 62-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!