Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
4 lipca 2014

Złapali ukrywającą się przez 10 lat kobietę

Złapali ukrywającą się przez 10 lat kobietę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Kobieta, która przez 10 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, została zatrzymana przez jastrzębskich kryminalnych. 62-latka trafiła już do zakładu karnego, w którym będzie oczekiwała na proces.

Kobieta poszukiwana była listem gończym w związku z przywłaszczeniem wartego kilka tysięcy mienia. Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób przypuszczali, że kobieta od lat jest za granicą. Sprawdzali każdą informację dotyczącą kobiety, do momentu, kiedy jedna z nich okazała się prawdziwa. Kobieta od lat mieszkała we Włoszech i dopiero niedawno przyjechała odwiedzić bliskich. 

- Stróże prawa zatrzymali 62-latkę w jednym z mieszkań przy osiedlu Gwarków. Była zaskoczona wizytą funkcjonariuszy, jednak nie stawiała oporu podczas zatrzymania - informuje policja.

Podejrzana trafiła do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 3 miesiące, oczekując na proces. 62-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!