Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
5 lipca 2014

Michał Kubiak opuścił Jastrzębski Węgiel

Michał Kubiak opuścił Jastrzębski Węgiel
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Michał Kubiak, nie zagra w przyszłym sezonie w pomarańczowych barwach. Siatkarz wyjeżdża to Turcji, gdzie będzie reprezentował barwy Halkbanku Ankara, finalisty tegorocznej Ligi Mistrzów.

Michał Kubiak zwrócił się do rady nadzorczej klubu o rozwiązanie trwającego kontraktu. Rada zdecydowała, że umożliwi zawodnikowi doskonalenie jego umiejętności w innym klubie. Kubiak w przyszłym sezonie zagra w Halkbanku Ankara.

- Po decyzji zarządu i rady nadzorczej o tym, by nie stawać zawodnikowi na przeszkodzie w kwestii wyboru nowego klubu, rada nadzorcza oraz zarząd czynią starania, aby nasz zespół został odpowiednio wzmocniony, a luka po Michale optymalnie wypełniona - informuje Jastrzębski Węgiel.

Zawodnik jednak w przyszłości może zagrać w Jastrzębskim Węglu. Klub zabezpieczył się zapisem kontraktowym, w którym mowa, że po wypełnieniu umowy w tureckim klubie, Kubiak wróci do Jastrzębia.

- Deklaruję, że Jastrzębski Węgiel jest nadal w moim sercu i po zakończeniu kontraktu w Turcji wrócę do klubu. Mam nadzieję, że koledzy z obecnej drużyny oraz trenerzy zrozumieją i zaakceptują mój ruch - mówi Michał Kubiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
only10.07.2014 13:34

zero, bo w Polskiej kadrze grają ci, którzy są w Skrze. N.p. Zatorski jest beznadziejny i o wiele gorszy od naszego Popiwczaka, a w kadrze gra, bo Polsat i PGE sobie tego najwyraźniej życzą. A kadra zresztą dostaje bęcki przez taką politykę.

Gość10.07.2014 12:42

ilu siatkarzy jsw gra w Polskiej kadrze?

xxx07.07.2014 2:37

nie filozofuj, pracowałem w pewnej firmie zwykłej i miałem ofertę pracy z firmy konkurencyjnej za lepszą kasę, odmówiłem, bo chcialem być lojalny. I co? Za dwa lata mnie wywalono z tej firmy , w której zostałem. Powód - ograniczenie zatrudnienia, bo długi, czyli nie moja to wina tylko zarządzajacych. Lojalnym to można być dla swojego psa albo kota, on Cię nie oszuka.
Kubiaka też by przecież wywalono z JW gdyby przestał dobrze grać, tak jak to zrobiono z Michalczykiem abo Rybakiem, zasłużonymi zawodnikami, i Kubiak o tym wie, i w sumie ma rację, że jedzie do tej Turcji.

Do hawkins06.07.2014 10:23

Nie dla każdego liczy się tak kasa jak dla ciebie czy Kobiaka.

hejk06.07.2014 1:20

sorry, Marechal, nie żaden Marschal, coś mi się pomyrdało :D

hejk05.07.2014 23:02

Polaka żadnego dobrego na tej pozycji nie znajdziemy. Mieliśmy Marchalla z polskim paszportem to go Grodecki beztrosko puścił do skry. I teraz jesteśmy w ciemnej d... Bo jest przecież limit obokrajowców w PLS.

Hawkins05.07.2014 11:16

W grę wchodzi aspekt sportowy i się nie dziwię, także finansowy. Więc darujcie sobie komentarze, że poszedł na kasę a i tak jestem przekonany, że większość z Was jakby dostało ofertę pracy wyższą o 500 zł to byście zaraz lecieli. A sądzę, że dostał kontrakt życia i bardzo dobrze zasłużył sobie walecznością i jakością gry.

Pokaż wszystkie opinie (9)