Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
7 lipca 2014

Osiedle Barbary: Niedoszły samobójca uratowany

Osiedle Barbary: Niedoszły samobójca uratowany
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju uratowali 41-latka, który targnął się na swoje życie. Szybka interwencja mundurowych spowodowała, że nie doszło do tragedii. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.

W niedzielę wieczorem policjanci zostali powiadomieni telefonicznie przez znajomego mężczyzny, że ten chce popełnić samobójstwo. Udało się ustalić, że próba samobójcza może mieć miejsce na terenie kompleksu leśnego przy osiedlu Barbary. Do akcji w trybie natychmiastowym wkroczyło kilkunastu policjantów. Mundurowi odnaleźli 41-latka, który był pod wpływem alkoholu. 

- Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, skąd po konsultacji medycznej trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje - informuje policja.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
150zł08.07.2014 23:48

polać mu

xxx07.07.2014 15:42

po co to publikować? Czy policja nie ma już się czym pochwalić tylko tym, ze pijany facet z depresją miał dosć życia??????
A jak tam słynny nożownik, wysłał kartkę z życeniami do policji?