Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 lipca 2014

11-latka i 12-latek okradali sklepy. Łącznie na 260 zł

11-latka i 12-latek okradali sklepy. Łącznie na 260 zł
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali nastolatków, którzy dopuścili się kradzieży w kilku sklepach na terenie Jastrzębia-Zdroju. Sprawcami całego zdarzenia był 11-latka oraz jej o rok starszy kolega. O losach nieletnich zadecyduje wkrótce sąd rodzinny.

W miniony weekend stróże prawa interweniowali w jednym z supermarketów, gdzie doszło do kradzieży. Dwie osoby nieletnie próbowały przejść przez kasę nie płacąc za towar wart około 60 złotych. O zdarzeniu zawiadomiła policję ochrona sklepu.

Tego samego dnia nastolatkowie dopuścili się jeszcze jednej kradzieży. W sklepie z odzieżą ukradli towar wart około 200 złotych. Nieletni zostali przekazani pod opiekę rodziców. Dalszym losem nastolatków zajmie się sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do hanysa11.07.2014 19:00

Czekali w domu przy wódce na zagrychę i zapitkę.

Gość11.07.2014 8:17

Hanys, rodzice czekali i mieli nadziję, że dzieci cos przyniosą.

Hanys10.07.2014 7:12

A kaj byli rodzice?

Gość08.07.2014 13:30

Jeżeli pochodzą z rodziny wielodzietnej lub otrzymują alimenty z budżetu państwa to mają prawo wynosić ze sklepu wszystko czego zapragną. Są pod ochroną.