Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 lipca 2014

Pijany mężczyzna zasnął za kierownicą

Pijany mężczyzna zasnął za kierownicą
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ręce stróżów prawa wpadł 44-latek, który miał 3,5 promila alkoholu we krwi. O całym zajściu policjanci zostali poinformowani przez mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Okazało się, że mężczyzna posiada już zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od uczestnika ruchu, który zauważył podejrzanie jadącego kierowcę samochodem marki Fiat. Chwilę później funkcjonariusze znaleźli się na ulicy Katowickiej, gdzie według zgłoszenia kierowca fiata zaparkował samochód. Mundurowi zobaczyli, że mężczyzna zasnął za kierownicą. 

- Kompletnie pijanego 44-latka przewieziono do komendy, gdzie został przebadany na alkomacie. Urządzenie wykazało w organizmie jastrzębianina 3,5 promila - informuje policja.

Nie była to pierwsza przejażdżka mężczyzny po alkoholu. Z końcem ubiegłego roku sąd zastosował wobec niego 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Za zlekceważenie wyroku 44-latkowi grożą teraz nawet 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!