Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 lipca 2014

Będzie stoisko ZUS podczas Lata z Radiem

13 lipca na stadionie miejskim podczas "Lata z Radiem" pracownicy rybnickiego Oddziału ZUS będą udzielali informacji za zakresu ubezpieczeń społecznych. Będzie to również okazja do promocji portalu Platformy Usług Elektronicznych.

Dla osób z dowodem osobistym będzie istniała możliwość zalogowania się na platformę i potwierdzenia swojego profilu. Oprócz tego na mieszkańców naszego miasta będą czekali doradcy z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych, zasiłków chorobowych i macierzyńskich oraz z zakresu podlegania ubezpieczeniom społecznym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciała donieść na syna Nie chciała donieść na syna

Uwaga! Fałszywe wnuczki znów dały o sobie znać Uwaga! Fałszywe wnuczki znów dały o sobie znać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
sas10.07.2014 17:05

A ja skorzystam zeby zalozyc to konto Przynajmniej bede wiedzial czy laekarz mi dziwnych badan nie dopisuje Od 3 lat mnie u niego nie bylo to kto wie czy nie bylem "badany"

leaOKADIA10.07.2014 13:28

po co?? zeby w*******li ludzi??

o matko10.07.2014 13:27

To już ZUS nie ma na co przewalać kasy ukradzionej podatnikom, która w dodatku wcale nie gwarantuje w przyszłości emerytur? To niech po prostu zostanie zlikwidowany, wtedy każdy sobie odłoży.

Gość10.07.2014 11:32

Był w mieście oddział ZUS, a teraz chcą nas uszczęśliwić stolikiem pod parasolem.