Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 lipca 2014

Szpital otrzyma nowy sprzęt o wartości 100 tys. zł

Szpital otrzyma nowy sprzęt o wartości 100 tys. zł
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzyma aparat do znieczulania ogólnego pacjentów z respiratorem anestetycznym i monitorem. Sprzęt zakupiony przez Urząd Miasta zostanie przekazany 14 lipca.

Aparat  Fabius GS Premium to nowoczesny aparat medyczny, służący do wprowadzania pacjentów w stan znieczulenia ogólnego, który jest konieczny do przeprowadzania zabiegów operacyjnych. Sprzęt będzie znajdował się na Bloku Operacyjnym i Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Jego koszt wyniósł 100 tys. złotych.

- To połączenie solidnej konstrukcji i modułowej architektury. Dzięki połączeniu sprawdzonej konstrukcji z wygodą i użytecznością nowoczesnych technologii cyfrowych, aparat jest prosty w użyciu, wydajny i przygotowany do rozbudowy w przyszłości - informuje Urząd Miasta.

W 2013 roku z budżetu miasta dla WSS nr 2 zakupiono m.in. skaner do cyfrowych kaset RTG, wiertarkę laryngologiczną i optykę do posiadanych artroskopów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

300 tys. zł na jastrzębską pediatrię 300 tys. zł na jastrzębską pediatrię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Madox10.07.2014 22:58

Nie marudź Stefan, tylko znajdź robotę

Gość10.07.2014 11:30

To znacznie mniej niż tygodniowe wpływy z kopert.