Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 lipca 2014

Z dwoma promilami i bez dokumentów w drogę

Z dwoma promilami i bez dokumentów w drogę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dwa lata więzienia oraz utrata prawa jazdy grożą 55-latkowi prowadzącemu pojazd pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy do kontroli drogowej bo miał uszkodzone światło.

Zdarzenie miało miejsce w nocy na ulicy Zdrojowej, gdzie mężczyzna wpadł w ręce mundurowych. Powodem zatrzymania był brak światła mijania w pojeździe marki Opel, którego był kierowcą. Okazało się, że mężczyzna nie posiada również dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia OC. Poza tym 55-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu we krwi. 

- Poza wysoką karą pieniężną, jaką w razie braku ubezpieczenia może nałożyć na niego fundusz gwarancyjny, amatorowi jazdy na podwójnym gazie grożą dwa lata więzienia oraz utrata prawa jazdy - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!