Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 lipca 2014

Pijana opiekowała się dzieckiem. Miała 3 promile

Pijana opiekowała się dzieckiem. Miała 3 promile
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 37-latce będącej pod wpływem alkoholu podczas opiekowania się swoim 2-letnim dzieckiem. Kobieta miała w swoim organizmie prawie 3 promile. Dalszy los nieodpowiedzialnej matki zależy teraz od sądu.

W sobotnie popołudnie jastrzębscy policjanci otrzymali zawiadomienie dotyczące matki, która w stanie nietrzeźwym miała sprawować opiekę nad dzieckiem. Okazało się, że 37-latka poszła na spacer ze swoim 2-letnim synem będąc pod wpływem alkoholu.

Sąd rodzinny zadecyduje teraz o dalszym losie dziecka oraz jego nieodpowiedzialnej matki. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
jasiu15.07.2014 16:53

Zgadzam się ze słowikiem!!!

słowik15.07.2014 12:25

Agresja,nienawiść,zdziczenie,brak współczucia dla innych,wzrost przestępczośći,pijaństwo matek,każdego roku rekordy samobójstw,nędza i rozpacz.Czy to wszystko co napisałem to już cała patologia?A to wszystko są skutki reform fundowanych nam od 25-ciu lat a przez szubrawców nazywane drogą do wolności i demokracji a przez innych nazywane drogą aby się wszystkim lepiej żyło.Rozpacz dopada jak słyszy się tych reformatorów-ludobójców

zołza z zofiówki15.07.2014 9:56

Do cototo: Masz zupełną rację .Gościu a ty luzuj bo Ci gumka pęknie ,ludzie pili i pić będą tylko od nas samych zależy ile się wleje w siebie piwska czy wódy :P

Gość15.07.2014 7:43

Z naszych podatków fundujemy takim mamuśkom i tatuśkom alkohol.

Gość14.07.2014 17:09

a gdzie był tatuś????? ludzie wy jesteście głupi!!!!!!!!!!1 to państwo tworzy taką patologię, że żyć się nie chce, że nic tylko się uchlać!!!!!!!!!!!!!

Gość14.07.2014 13:03

Może wypłacali alimenty lub inne zasiłki? Jak się wtedy nie napić?

cototo14.07.2014 12:46

To,że była wypita grozi 5lat!!! ale ksiądz molestujący dziecko zostaje uniewinniony,wspaniały KK!
Najlepiej zamknąć,dziecko do rodziny zastępczej a co! Cóż się stało,ze była po wypiciu w Sylwestra powinni zamykać nie tylko jedną osobę a najlepiej zlikwidować sprzedaż alkoholu.