Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
15 lipca 2014

Szpital Wojewódzki ma nowy sprzęt za 100 tys. zł

Szpital Wojewódzki ma nowy sprzęt za 100 tys. zł

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzymał aparat do znieczulania ogólnego pacjentów z respiratorem anestetycznym i monitorem Fabius GS Premium. Urządzenie zostało zakupione ze środków Urzędu Miasta i oficjalnie przekazane szpitalowi 14 lipca.

Jest to wysokiej jakości urządzenie medyczne, służące do wprowadzania pacjentów w stan znieczulania ogólnego, który jest niezbędny do przeprowadzenia zabiegów operacyjnych. Aparat to połączenie sprawdzonej konstrukcji z wygodą i użytecznością nowoczesnej technologii cyfrowej. Urządzenie jest łatwe w użyciu oraz można je rozbudować w przyszłości. Jest też mobilne, dlatego nie będzie problemu z przewiezieniem go np. do sali, gdzie wykonuje się cesarskie cięcia.

Sprzęt znajduje się na Bloku Operacyjnym i na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Jego koszt wyniósł ponad 100 tys. złotych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość15.07.2014 23:15

Ciekawe kiedy go sprywatyzuja - czytaj weźnie ktoś w swoje prywatne łapy. Ostatnio na TV KATOWICE było że w woj. śląskim ma zniknąć ok 5000 miejsc w szpitalach zopczetu NFZ z czego większość właśnie w WSS2

hajer przodowy15.07.2014 15:38

Koniec propagandy sukcesu, teraz zainteresujemy się przypadkami legionelli w szpitalu i sąsiadującym bloku...